Magiczny Moment. Fotografia Magdalena Radek.


Magiczny Moment logotyp

Witam Cię w Magicznym Momencie w świecie gdzie miłość łączy się z techniką, gdzie każdy gest dziecka nie pozostaje niezauważony, gdzie to co najważniejsze zostaje utrwalone i zapamiętane. Otwieram przed Tobą planetę uczuć, moc cyfrowego świata, radość fotografii. Witam Cię w moim świecie fotografii noworodkowej, niemowlęcej i dziecięcej gdzie duma rodziców przenika się z niewypowiedzianą pasją do fotografowania najmniejszych i najważniejszych bohaterów.

 

Magiczny Moment
ul.Lipowa 30 lok 210
15-427 Białystok
tel: 721 081 721
www.magicznymoment.com


Magdalena Radek, fotograf o sobie:

Nieustannie się uczę, poszukując własnego, niepowtarzalnego stylu.

Jedno jest pewne: mam wielkie szczęście, gdyż zajmuję się tworzeniem TEGO, co kocham… Mam nadzieję, że zobaczycie TO w moich zdjęciach…

Do ulubionych z pewnością należą sesje noworodkowe lecz z równie wielką przyjemnością wykonuję zdjęcia starszym dzieciom.

W moim studiu mieszczącego się w ścisłym centrum Białegostoku znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne do utrwalenia ulotnych chwil oświetlenie, ubranka,opaski, owijaki, tła, kocyki, termowentylator aby było ciepło dla maluszka podczas sesji, bean-bag czyli wygodna pufa do układania noworodków i niemowlaków, kosze, wiadra i inne gażety np.samolot, stragan, wózeczek,samochód itd.).