Mapa Marzeń – warsztaty!

21 stycznia do Białegostoku,  ze swoim autorskim programem warsztatu Mapy Marzeń, przybędzie Renata Wrona – trener i coach oraz autorka książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”.  Nie czekaj na los, spełnij sama swoje marzenia – weź udział w warsztacie, wykonaj własną Mapę Marzeń i bądź szczęśliwa w 2017 roku.
Mapa Marzeń jest dla Ciebie jeśli masz marzenia i szukasz sposobów by je zrealizować.

 

Mapa Marzeń jest narzędziem wizualizacji swojego przyszłego życia poprzez oddziaływanie na swoją podświadomość za pomocą symboli, obrazów, słów i energii kolorów. Jest afirmacją spełnionego życia. Twoja podświadomość lubi obrazy i dlatego łatwo przyjmie to co przekażesz jej za pomocą zabawy w radosnej atmosferze i magii kolorów i dźwięków.

W trakcie warsztatu Twoja podświadomość zostanie rozbudzona poprzez pracę z obrazem czyli grę coachingową. The Coaching Game łączy obraz, słowo i pytanie. Stworzysz metafory i wejdziesz w świat emocji, wyobraźnia pomoże Ci odnaleźć trafne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. The Coaching Game jest narzędziem coachingowym aktywującym proces przemiany i poszerzania świadomości.

W trakcje warsztatu odnajdziesz drogę do samej siebie, zajrzysz w głąb swojego serca, zobaczysz co Cię blokuje i odnajdziesz drogę do spełnienia swoich marzeń. Następnie stworzysz swoją własną, czytelną tylko dla Ciebie Mapę Marzeń, a jej symboliczne znaczenie, przedstawione w formie graficznej będziesz mogła codziennie oglądać przez najbliższy rok i będzie ona działała na Twoją podświadomość jak afirmacja, tak, by przyciągnąć realizację tego, o czym marzysz.

Zapraszam na warsztat, podczas którego będziesz marzyć, wizualizować i stworzysz możliwości realizacji swoich marzeń. Mapa Marzeń to skuteczna metoda, która ułatwi spełnienie Twoich pragnień.

Swoją Mapę Marzeń wykonasz samodzielnie przy wsparciu akceptacji grupy. Wykonasz ją na wzorze siatki Bagua, gdzie poszczególne kwadraty odpowiadają kolejnym rejonom naszego życia:
1. Droga Życia
2. Związki
3. Zdrowie
4. Bogactwo
5. Centrum, Ty
6. Dary Losu
7. Rodzina
8. Mądrość
9. Spełnienie

Ja zapewnię Ci:
• wprowadzenie i odpowiednią atmosferę do pracy nad Mapą Marzeń;
• wiedzę, doświadczenie, ćwiczenia wspierające;
• materiały warsztatowe;
• wygodny koc, klej, kolorowe kredki i pisaki.

Na spotkanie przynieś ze sobą:
• zdjęcie swoje lub kogoś bliskiego lub miejsca, które wywołuje w Tobie duże emocje.
• kolorowe gazety, ilustracje, które pomogą Ci stworzyć mapę, nożyczki, długopis.
• wygodny strój i ciepłe skarpetki – pracujemy na podłodze, na boso (jeśli chcesz możesz zabrać swój ulubiony koc lub poduchę do siedzenia)
• rulon lub papier ochronny, który pomoże Ci bezpiecznie przewieźć Twoją Mapę
Koszt to 160,00 zł!
ale
Jeśli zapiszesz się też na warsztat Anety Zamojskiej „Psychologia Osiągania celów” 22 stycznia w godz. 9.00-15.00: w tym samym miejscu
to za każdy płacisz tylko 120 zł !
Zapisy na warsztat Anety na e-mail: trenerbiznesu@op.pl, tel. 602-714-744