Motywacja do realizacji celów w 2017. Warsztaty!

Początek roku, to czas, kiedy wiele osób planuje cele na nowy rok. Dla wielu osób takie planowanie kojarzy się z wypisaniem listy tego, co chcą w nowym roku osiągnąć. Jednakże o tym, jak nam będzie szło na tej drodze do realizacji celów, decyduje nie tyle pięknie przygotowana lista, ile przede wszystkim motywacja do realizacji tych celów. Bo to właśnie dzięki autentycznej, wewnętrznej motywacji  udaje nam się wytrwać przy naszych postanowieniach i realizować kolejne kroki naszego planu.

Podczas warsztatu „1000 map do celu-spotkanie z coachogrą” tym razem zagramy w grę coachingową, z intencją sprawdzenia swojej autentycznej motywacji do realizacji zaplanowanych na 2017 rok celów.
Dzięki temu, doświadczysz na własnej skórze, jak działają narzędzia coachingowe i jakie korzyści przynoszą w pracy ze swoimi celami.

Ponadto:

◾ Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem właściwej drogi w dotarciu do Twojego celu,
◾ Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym jest coaching, czym różni się od terapii bądź szkolenia,
◾ Jeśli chcesz zrobić krok do przodu w realizacji swojego celu, bądź dopiero obrać kierunek na ten cel, to spotkanie jest dla Ciebie.

 

Podczas tego spotkania:

– dowiesz się czym jest coaching jako metoda rozwojowa,
– poznasz różnice pomiędzy coachingiem a innymi formami wsparcia, takimi jak doradztwo, szkolenia, terapia czy mentoring.
– dowiesz się do czego każda z tych form oddziaływania na drugiego człowieka może Ci się przydać,
– sprawdzisz swoją motywację do realizacji celów, które są dla Ciebie ważne w 2017 roku.

Ponadto będziesz miał okazję porozmawiać z praktykującym trenerem i coachem.

Termin: 17 stycznia 2017 r., godz. 18.00-20.00.
Miejsce: ul. Krakowska 5, lok.201 Białystok
Zapisy: wyłącznie przez: kontakt@monikakliber.com, tel. 507115888
◾ Cena: 35 zł 1/os. płatne w ciągu 2 dni od momentu zapisania się na warsztat, na konto bankowe Perspektywy Monika Kliber 63 1950 0001 2006 8933 6438 0001.

Z uwagi na charakter gry coachingowej w spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 10 osób.

O prowadzącym:
Monika Kliber – doświadczony, certyfikowany trener biznesu, coach. Propagator dążenia do balansu w życiu. Mama 3,5 letniej Hani i żona męża. W ramach doświadczenia ma ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne, menadżerów oraz właścicieli firm w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie.
Autorka ebooka „Balans i równowaga w życiu. Trzy sposoby myślenia, które Cię do nich przybliżą”, programu rozwojowego dla osób indywidualnych i firm PROJEKT BALANS™ oraz coachingowego Balance coaching™.
Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności menadżerskich, komunikacji, intrapersonalnych, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Osoby, z którymi pracuje szukają balansu w codziennym funkcjonowaniu

– See more at: http://monikakliber.com/motywacja-do-realizacji-celow-w-2017-r-w-ramach-cyklu-1000-map-do-celu-spotkanie-z-coachogra/#sthash.zh51frmk.dpuf