Najciekawsze festiwale listopada

Czy masz już plany na jesienne, długie wieczory? Jeśli nie, zajrzyj tutaj koniecznie. Oto dwie bardzo atrakcyjne propozycje najciekawszych festiwali muzycznych odbywających się w Polsce. Koniecznie musisz tam być!

Mayday Poland „20 Years”

Czy wiesz, że to już 20-ty jubileusz tego festiwalu? Po raz pierwszy odbył się w Berlinie w 1991 roku, aktualnie odbywa się 30 kwietnia w Dortmundzie w Westfalenhallen, 30 kwietnia, a także w Polsce w katowickim Spodku. W roku 2000 festiwal opuścił teren Niemiec i zaczął się regularnie odbywać w Polsce. W pierwszym wydarzeniu w 1991 roku uczestniczyło 5 tysięcy osób, natomiast w roku 2000 już 22 tysiące. Bilet na to wydarzenie kupisz na: https://www.biletomat.pl/festiwale/

Czy wiesz, że w roku 2002 Mayday odbył się po raz pierwszy na dwóch salach, z nagłośnieniem o łącznej mocy 135000 W? Towarzyszyły im przy tym ogromne reflektory, stroboskopy oraz lasery. Natomiast w roku 2003, użyto 900 reflektorów PAR 64, a także ekranów wodnych. W roku 2004 wprowadzono kolejną nowość, mianowicie oświetlenie ledowe. Zaś rok 2005 przyniósł za sobą doskonałą jakość dźwięku poprzez ustawienie 88 kolumn.

Historia tego przedsięwzięcia jest naprawdę bogata, pokazuje nam jak z roku na rok, staje się coraz to bardziej udoskonalone. Jest to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej, zaraz obok Love Parade.

10 Listopada w Katowickim Spodku czekają na Ciebie największe gwiazdy, które zaprezentują swoje umiejętności na dwóch scenach. Spektakularne wrażenie na swoich fanach zrobią najznakomitsi DJ-owie z całego świata. Oto oni: Carla Rosa, Cherry  aka  BreakNtnue, Amelie Lens, Taucher, Tom Wax, Siasia, Sam Paganini, Spartaque, Westbam, Frends of Mayday, GoGo, Jaco, Len, Faki, King Brain, Kai Tracid, Marco Bailey, Milo, Spykers, Pet Duo, Regal, Joyhauser, Felix Krocher, Fatima Hajji, Dune, Dubfire, Dj Dag, Da Hool, Jam (Jam & Spoon).

Festiwal z roku na rok zaskakuje coraz bardziej, profesjonalnie przygotowane przez organizatorów, wspaniałe  nagłośnienie, światła, lasery, gwarantuje niezapomniane emocje oraz doskonałą i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Festiwal rozwija się z roku na rok coraz bardziej, a fani po każdym z nich, z niecierpliwością czekają co nowego przyniesie kolejny.

Under City – festiwal muzyki elektronicznej

Under City to prężnie rozwijający się festiwal muzyki elektronicznej. W Warszawie 2 listopada na lodowisku COS Torwar powstanie olbrzymia scena, która gościć będzie wykonawców z Polski i nie tylko. Oprócz tego, że jest to wydarzenie muzyczne, gwarantowane są także doznania wizualne. Chcesz wiedzieć, kto tym razem uświetni festiwal swoją obecnością? Spójrz: Apollonia, Answer Code Request, John Digweed, Joris Voorn, Kittin, Kolssch, Oscar Mulero, Pete Tong, Rebekah, Steffi, tINI, FJAAK, Etapp Kyle, Ennco Sangiliano, Catz n Dogz, Blazej Malinowski, Claptone, I Hate Models, Karlotte. Nie pomiń tej imprezy, chociaż nie posiada długiego stażu, to profesjonalne przygotowanie zachęca do udziału.

Dotarło do Ciebie tak wiele informacji na temat tych festiwali, że na pewno zdecydujesz się na którąś z tych opcji, pośpiesz się bo bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie.