„Ogród Zmysłów i Namiętności” – spotkanie skierowane do kobiet

„Ogród Zmysłów i Namiętności”, to kolejne comiesięczne spotkanie skierowane do kobiet, organizowane w ramach Events Wellness Clubu. Najbliższe odbędzie się już 12 lutego.

„Ogród Zmysłów i Namiętności”

„Aby móc kochać, musimy przede wszystkim docenić to, czym zostaliśmy obdarzeni przez naturę, zadbać o samych siebie. Zadbane ciało sprawia, że człowiek doskonale czuje się we własnej skórze, jest bardziej pewny swej atrakcyjności. Gdy już zadbasz o siebie, możesz skupić się na osobie, której miłość chcesz pozyskać lub utrzymać”.

Odkrywcza podroż z „Ogrodem Zmysłów i Namiętności” to zagłębienie się w krainę różnych wonności, koktajli miłosnych, mikstur i eliksirów, cudownej muzyki dającej dreszcze i może coś jeszcze …
PROGRAM:

11.00 -12.00 Koncert zmysłów – Justyna Tymcio

12.00 – 12.30  przerwa networkingowa

12.30 – 13.30 Odnajdź swoją siłę – Ewa Guza

13.30 – 14.00 przerwa networkingowo-obiadowa

14.00 – 15.00 Magia zapachów – Dana Ostrówka

15.00 – 15.15 loteria upominkowa

 

Będziecie miały okazję porozmawiać z innymi na różne tematy, szukając odpowiedzi m.in.

* co robić, gdy „uszło powietrze” ?
* jak przebudzić „dyrygenta rozkoszy”?
* jak zadbać o „najseksowniejszy” narząd zmysłu – (narząd Jacobsona)?
* czy możliwy jest „seksapil z flakonu”?
* gdzie jest źródło pożądania?
O prelegentach

Ewa Guza
Mówi o sobie: „Jestem żoną, mamą 1,5 rocznego Oliwiera oraz trenerem Structogram® Polska opartego na wieloletnich badaniach nad mózgiem, który pozwala poznać siebie i zrozumieć swoje myśli, decyzje oraz zachowania. Certyfikowanym mówcą publicznym. W ciągu 7 lat kariery zawodowej osiągnęłam pozycję menadżera zarządzając zespołem w międzynarodowej firmie działającej w branży FMCG. Absolwentką trzech kierunków studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Białymstoku. Kieruję się w życiu mottem: Porównuj się wyłącznie z własnym potencjałem”.
Justyna Tymcio
Mówi o sobie: „Jestem pasjonatką otaczającej natury. Fascynatką ludzkiego ciała. Promotorką naturalnego dbania o ciało i ducha, obdarzoną ciepłym dotykiem. Prowadzę Mariee SPA – SPA inne od tych co znasz.
Zajmuję się inspiracją i pracą indywidualną. Wyzwalam z ludzi to co w nich drzemie w różny sposób. Chociaż rozmowa i słuchanie są tu podstawą, to pracuję przede wszystkim z ciałem. Poprzez masaż a przede wszystkim masaż sensualny przebudzam, to co w nich zasnęło. Tworzę także Events Wellness Club – cykliczne comiesięczne spotkania promujące filozofię Wellness”.

Miejsce: restauracja „Świat Pokus”, ul. Słonimska 2, Białystok
Data: 12.02.2017 godz. 11.00

WSTĘP WOLNY

Rejestracja: mailowa mariee_spa@wp.pl