Kino Kobiet – kolejny seans już w najbliższą środę! #KONKURS

kino kobet białystok portal kobiecy białystok

Zapraszamy serdecznie na kolejny wieczór pełen emocji i wrażeń, specjalnie dla pań! Kino Kobiet w białostockich kinach sieci Helios to wyjątkowa okazja do spotkania się, relaksu i rozrywki w wyjątkowym towarzystwie. Tym razem, 15 maja o godzinie 18:00, w kinach Helios Alfa, Biała oraz Jurowiecka, będzie można uczestniczyć w projekcji filmu „Kaskader”.

Kino Kobiet to nie tylko zwykłe seanse filmowe – to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośniczek kina, które cenią sobie dobrą zabawę i niezapomniane doznania kinowe. Każdy z tych wyjątkowych wieczorów to także okazja do spotkania nowych osób i wymiany wrażeń na temat ulubionych produkcji filmowych.

Film „Kaskader” przeniesie nas w świat zapierających dech w piersiach akcji i niesamowitych wyczynów. W roli głównej zobaczymy Ryana Goslinga jako Colta Seaversa, doświadczonego kaskadera, który musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem i kryminalnym spiskiem, aby ocalić zaginioną gwiazdę filmową. To historia pełna napięcia, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji, która z pewnością dostarczy nam wiele emocji.

Jednak Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To także możliwość spędzenia wieczoru w wyjątkowej atmosferze, w otoczeniu równie pasjonujących kobiet. Zachęcamy do zabrania ze sobą przyjaciółek, sióstr czy mam, aby wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym seansami.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na świetną zabawę i niezapomniane chwile spędzone w kinie! Zapraszamy do kin Helios Alfa, Biała oraz Jurowiecka w najbliższą środę na seans filmu „Kaskader”.

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Alfa, Biała Jurowiecka na seans 15 maja o godz.. 18:00.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – maj 2024.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 3, 5.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 14 maja do godz. 10:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.