„Pani Pylińska i sekret Chopina”

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku serdecznie zaprasza na niezwykły spektakl teatralny pt. „Pani Pylińska i sekret Chopina” oparty na sztuce Érica-Emmanuela Schmitta. Zbliżająca się rocznica urodzin Fryderyka Chopina stwarza doskonałą okazję do uczestnictwa w tej wyjątkowej produkcji teatralnej, która odkrywa tajemnice muzyki oraz jej wpływ na ludzkie emocje i relacje międzyludzkie.

W przedstawieniu, które wyreżyserował Adam Opatowicz, widzowie zostaną zaproszeni do świata rozmów o wielkim kompozytorze, prowadzonych przez postać Érica, w którą wcielił się Michał Przestrzelski. Podczas tych muzycznych spotkań z Panią Pylińską, Éric zgłębia tajniki życia i twórczości Chopina, odkrywając jego pasje oraz oddziaływanie na ludzkie emocje. Warto podkreślić, że w obsadzie spektaklu znaleźli się również Arleta Godziszewska, Agnieszka Możejko-Szekowska i Kamila Wróbel-Malec, którzy wnoszą do przedstawienia swoje niepowtarzalne talenty aktorskie.

Spektakl „Pani Pylińska i sekret Chopina” będzie dostępny dla publiczności 23, 24 i 25 lutego o godz. 19:00, w Uniwersyteckim Centrum Kultury przy ulicy Ciołkowskiego 1N. Z myślą o przypadającej 22 lutego rocznicy urodzin Chopina, Teatr Dramatyczny przygotował specjalną akcję promocyjną. W czwartek, bilety na to wyjątkowe przedstawienie będą dostępne w promocyjnej cenie – jedynie 35 złotych. Promocja obowiązywać będzie zarówno w kasie Teatru, jak i w sprzedaży internetowej na stronie dramatyczny.pl.

Nie przegap okazji, by doświadczyć tego wyjątkowego spektaklu teatralnego, który przeniesie Cię w świat muzyki, emocji i refleksji nad życiem i sztuką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.