"Planeta Singli" w Kinie Kobiet #KONKURS

Pierwsze w tym roku Kino Kobiet odbędzie się 18, 20 i 21 stycznia.  Czekać na was będą jak zawsze szalone konkursy, porady kosmetyczne, degustacje, i konkurs specjalny od Helios. A my mamy dla Was jak zawsze 15  wejściówek na to niezwykłe wydarzenie!

W styczniu króluje karnawał! Motywem wieczoru będą więc wszelkie skojarzenia z balem karnawałowym. Pióra, cekiny, złote szale! Im więcej tym lepiej! Taka impreza jest tylko raz w roku!

 ATRAKCJA WIECZORU:

W związku z tym, że Kino Kobiet odbywa się w styczniu kiedy karnawał rozkręca się na dobre – to jak zabłysnąć na tanecznym parkiecie podpowiedzą Paniom tancerze ze Studia Tańca Justyna&Gracjan, formacja Kadryl. Tancerze zaprezentują swoje umiejętności, opowiedzą jakie tańce królować będą w tym roku na balach i potańcówkach oraz zdradzą kilka technik dzięki, którym zabawa na parkiecie stanie się frajdą.

MOTYW WIECZORU:

W konkursie warunkiem nr 1 będą wszelkie skojarzenia z balem karnawałowym (pióra, cekiny, złote szale, boa na szyje). Im więcej takich elementów w kreacji tym lepiej!

FILM WIECZORU:
Dwa tygodnie przed oficjalną premierą kinową zobaczycie film „Planeta Singli”. To wyjątkowa komedia z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie. Skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. Obraz został świetnie przyjęty na pierwszym publicznym pokazie, który odbył się w ramach 40. edycji Forum Wokół Kina. O filmie, nagrodzonym przez wymagające grono kiniarzy i dystrybutorów bezprecedensową owacją na stojąco, już teraz mówi się, że w swoim gatunku jest najlepszą polską produkcją od czasów „Kilera”. Zapowiada się wielki powrót twórcy „Listów do M”, hit polskich kin i idealny film na Kino Kobiet!

Od godziny 17:30 w holu kina czekać będą stoiska z atrakcjami przygotowane przez partnerów wydarzenia.

Data i miejsce:

18.01 (poniedziałek) godz. 18:30 – Helios Galeria Alfa

20.01 (środa) godz. 18:30 – Helios Atrium Biała

21.01 (czwartek) godz. 18:30 – Helios Galeria Jurowiecka

Ceny biletów: 23 zł oraz 20 zł – przy zakupie minimum 15 biletów

KONKURS – Kino Kobiet – ROZSTRZYGNIĘTY

Mamy dla was 15 zaproszeń na Kino Kobiet w Białymstoku.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) zapiszą się do naszego newslettera

b) prześlą nam maila z tytułem “styczeń z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film bedzie wyświetlany w ramach listopadowego Kina Kobiet

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu  facebooku.

Zachęcamy także do polubienia postu konkursowego na naszym fanpejdżu!

Powodzenia!