Plaża Open 2015 – Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej

Kolejną dużą imprezą na Dojlidach będzie Plaża Open 2015 – Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. To wydarzenie już 3-5 lipca 2015 r.w Białymstoku.

W związku z jej organizacją Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje wolontariuszy. Wolontariat jest dobrowolną i nieprzymuszoną inicjatywą projektu Plaża Open skierowaną do dzieci w wieku od 12 lat, młodzieży licealnej, studentów oraz osób dorosłych. Na wszystkich czekają 3 dni wspaniałej zabawy i sportowych emocji.

Wolontariusze będą pracować w ramach zespołów organizatorów i będą pełnić różne funkcje, by wesprzeć działania m.in. w obszarze technicznym i części turniejowej przy ustawianiu trybun, barierek, boisk, namiotów, a także obsługując samą imprezę (tablice wyników, protokoły meczowe, pomoc w biurze i bezpośrednio podczas meczów).

Wolontariusz po podpisaniu porozumienia otrzyma „pakiet turniejowy” zawierający koszulkę, spodenki, czapkę, smycz oraz identyfikator. Poza tym zostanie ubezpieczony , a po turnieju otrzyma imienny certyfikat potwierdzony przez Głównego Organizatora oraz Miasto Białystok.

Osoby, które chciałyby podjąć współpracę z Plaża Open w ramach wolontariatu mogą to zrobić poprzez wypełnienie ankiety i przesłanie dokumentów na adres mailowy: wolontariat@plazaopen.pl. Ankietę i więcej informacji znaleźć można pod poniższym linkiem: http://www.plazaopen.pl/organizatorzy/wolontariat/.