Podlaska Chata jako nowy zestaw LEGO – zagłosuj!

Trwa konkurs Lego Ideas. Zgłoszone projekty mogą zostać wprowadzone do masowej produkcji pod warunkiem, że zdobędą wystarczającą liść głosów od internautów. Sprawdź, jaki podlaski projekt bierze udział w konkursie i zagłosuj!

 

Jednym ze zgłoszonych do konkursu Lego Ideas projektów jest „Dom z Krainy Otwartych Okiennic”, którego autorem jest Łukasz Więcek. Projekt został zrealizowany przy współpracy z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną. Żebyśmy mogli zbudować sobie podlaską chatę z klocków LEGO, projekt musi uzyskać 10 000 głosów.

Łukasz Więcek to Podlasianin i zagorzały miłośnik LEGO, który prowadzi na Instagramie fascynujący profil lukasdata, gdzie prezentuje swoje prace z LEGO sfotografowane w niezwykły sposób. W 2020 roku został uczestnikiem programu telewizyjnego Lego Masters, gdzie razem z Bas Tajpanem zdobyli tytuł vice mistrzów. Na co dzień Łukasz jest instruktorem tańca w swoim studio Strefa Tańca.

Gdzie oddać głos?

By zagłosować, trzeba zalogować się na stronie konkursu, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły: https://ideas.lego.com/projects/f2a2814f-36b1-49eb-a773-daa54431c82f . Warto włożyć w to odrobinę wysiłku, przyczyniając się do promocji Podlasia.

Jak wygląda projekt?

Kilka zdjęć prezentujemy poniżej. Dom ma na zewnątrz mnóstwo szczegółów – wyróżniają się zwłaszcza niebiesko-białe detale wokół okien, które odwzorowują charakterystyczne zdobienia drewnianych domów podlaskich. W otoczeniu domu są też studnie, beczka z wodą, starodrzew z karmnikiem, ławka oraz ogrodzenie.

Bohaterami zestawu jest para artystów oraz ich dwa pieski. Wszyscy cieszą się urokami wiejskiego życia oraz odpoczywają w przytulnej chacie, co można zaobserwować zaglądając do środka domu przez otwierany dach.

Jeśli zgadzacie się, że taki zestaw LEGO to wspaniała promocja naszego regionu, zagłosujcie koniecznie!

 

 

 

Zdjęcia: https://ideas.lego.com

Źródło: https://horyzontychoroszczy.pl/legochata/