Potocka & Kozłowski prezentują Walaszczyk & Brudzewski

Potocka&Kozłowski zapraszają na kolejną imprezę ze stand-upem. Tym razem gośćmi będą Wiolka Walaszczyk i Maciej Brudzewski.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 marca na auli im. Janusza Korczaka, Białystok, ul. Świerkowa 20/Budynek C
Prowadzenie: Paulina Potocka
Bilety: 40 zł (standupbilety.pl/event/1169_potockakozowski-prezentuj-walaszczyk-brudzewski)
Start imprezy 19:00.
Wydarzenie dla osób dorosłych!
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
– Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
– Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.
Ilość miejsc ograniczona!
Wiolka Walaszczyk – Hej Kochani, sama piszę swój opis, więc po co mam pisać w trzeciej osobie  Wcześniej pisałam: „Stand uperka z Gdańska, wulkan energii, piąty żywioł, kobieta tasak, Hulk w spódnicy, charyzmatyczna i bezkompromisowa.” To wszystko prawda  Chociaż tym razem pragnę napisać nieco inaczej. Jeśli chcesz przyjść na wydarzenie, w którym będę prezentować swój materiał, możesz spodziewać się wulgarnej, czasem obleśnej, w małym stopniu agresywnej, uśmiechniętej kobiety na scenie. Nie boję się poruszać tematów, przy których ludzie pod nosem mówią „Jezu” albo „Co?”.
Walić to. Żyję nadzieją, że ludzie dobrze bawią się na moich występach i rozumieją co chcę im przekazać. Wolna głowa, olać konwenanse, warto pobyć choć przez chwilę bez ograniczeń, które sami sobie stawiamy  Zapraszam na wieczór pełen debilizmów.
Do zobaczenia, Wiolix
Maciej Brudzewski – Materiałem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. „Każdy ratuje siebie”. Od stycznia 2020 Maciek prezentuje Wam swój trzeci program zatytułowany „Gniazdo szerszeni”, z którego dowiesz się m.in.:
– jak nie namawiać na trójkąt
– jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu
– jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens
– jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem
– co robią starzy ludzie w biedronce
– czemu strach iść do SPA
Informacje i zdjęcie: https://www.facebook.com/events/363106978206551/