„Skazani na siebie” – Spotkanie z Tomaszem Terlikowskim

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na spotkanie ze znanym dziennikarzem Tomaszem Terlikowskim, które odbędzie się  30 listopada 2015 r.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Sokólska 1, w sali nr 115.

W trakcie trwania warsztatów organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Tomasz P. Terlikowski (ur. 1974) to doktor filozofii, dziennikarz i publicysta, autor kilkudziesięciu książek, w tym jednej powieści. Od lat zaangażowany także w obronę życia i tradycyjnego rozumienia małżeństwa. Jest redaktorem naczelnym portalu fronda.pl i Telewizji Republika.

W roku 2013, wraz z małżonką, napisał książkę pod tytułem „Skazani na siebie”, która jest poświęcona tematyce małżeństwa.

Tematem spotkania również będzie małżeństwo, a dokładnie metoda na jego skuteczne zbudowanie, tak by skazanie na siebie nie oznaczało więzienia, ale… szczęście.

Rejestracja na wydarzenie pod linkiem: http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia/214/spotkanie-z-tomaszem-terlikowskim-skazani-na-siebie-/#rezerwacja

Zdjęcie i informacje: Białostocka Akademia Rodziny