Sny – jak je rozumieć i interpretować – warsztat z Renatą Włodarek

Sny od zawsze fascynowały i dawały wskazówki ludziom – bez względu na kulturę czy moment historyczny. Zarówno Stary jak i Nowy Testament zawierają liczne opowieści o proroczych snach, a zanim urodził się Budda, jego matka Maya śniła o białym słoniu.

Snami interesuje się wielu wybitnych mistrzów duchowych oraz psychologów – Tenzin Wangyal Rinpocze, Robert Monroe, czy Jung.

Często nie doceniamy potęgi snu, nie wiedząc, że drzemie w nim moc, która potrafi odmienić życie, a przecież często informacje pochodzące z podświadomości mogą mieć większe znaczenie niż te, których dostarcza umysł świadomy. Na warsztacie wiedza ta zostanie przekazana w niezwykle dostępnej formie, tak, abyśmy mogli nauczyć się interpretacji symboli snów na naszą własną korzyść. Ten kurs zainteresuje każdego, szczególnie tych, których fascynuje świat snów.

Renata Włodarek – od wielu lat zgłębia wiedzę dotyczącą snów u wybitnego nauczyciela z Rosji – Luczisa. Wielokrotnie brała udział w wyprawach po miejscach mocy na ziemi – min. Syberii, Bajkale czy Kazachstanie. Posiada naturalną – przez lata doskonaloną wnikliwość interpretacji snów, dzięki którym możemy uzyskać liczne wskazówki i podpowiedzi dotyczące naszego życia.

Program warsztatu: część praktyczna – nauka wyjaśniania symboli i znaczenia snów. Wywoływanie oraz interpretacja marzenia sennego na określony temat

Plan zajęć:

Sobota 30.01.2016, godz. 11:00-18:00 (z godzinną przerwą na obiad)

Niedziela 31.01.2016, godz. 11:00-14:00

UWAGA: Przed warsztatem uczestnicy są proszeni o przygotowanie jednego ze swoich snów, który następnie zostanie poddany szczegółowej analizie.

Adres:

Shanti Yoga Studio, ul. 42 Pułku Piechoty 41, Białystok

Cena:

• przy wpłacie całej kwoty do 17/01/2016 200 zł

• 300 zł po tym terminie

Zapisy i bliższe informacje:

Ania Chomczyk, tel. 505-441-280, ania.chomczyk@yahoo.com

yogastudio.pl

loveoflife.pl