Styczeń z Kinem Kobiet #KONKURS

Zapraszamy na pierwszą w tym roku styczniową odsłonę „Kina Kobiet”. W Kinach Helios czeka komedia twórców „Listów do M” – film „Po prostu przyjaźń”! Na kinowym ekranie zagoszczą Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski  i Bartłomiej Topa.  A skoro to film o przyjaźni – koniecznie na seans trzeba zabrać przyjaciółkę, mamę, siostrę.

 

Seanse w terminach:

16 stycznia (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

18 stycznia (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

19 stycznia (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Jurowiecka

 

MOTYW WIECZORU:

Na styczniowe seanse Kino Helios zaprasza Panie w stylizacjach karnawałowych. Niech kinowa sala rozbłyśnie cekinami, brokatem i błyskotkami. Niech królują karnawałowe maski, pióra, balony, tafty i balowe przebrania. Liczymy na Waszą inwencję i pomysłowość.

ATRAKCJA WIECZORU:

O wigor, taniec i ruch tego wieczoru zadba „SALSA FIT”. Instruktorki: Klaudia Zubrycka, Gabriela Antonowicz, Paulina Kisiel i Paulina Gliniecka – zaprezentują Paniom podstawy zumby oraz podpowiedzą jak szybko poprzez ćwiczenia dojść do wymarzonej figury.

Od godz. 17.30 w holu kina czekają na Panie partnerzy wieczoru ze swoimi stoiskami.

O FILMIE  „Po prostu przyjaźń”:

Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje – w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Zapraszamy 16, 18 i 19 stycznia!

Ceny biletów: 23 zł/os; 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

Bilety w sprzedaży na www.helios.pl

 

KONKURS – Kino Kobiet

A my mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać 15 zaproszeń na Kino Kobiet.
Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:
a) zapiszą się do naszego newslettera
b) prześlą nam maila z tytułem “styczen z Kinem Kobiet” na adres konkurs@kobiecybialystok.pl oraz z informacją jaki film będzie wyświetlany w ramach Kina Kobiet. Masz preferencję co do kina – napisz nam o tym! Nie obiecujemy, że każdemu uda się dogodzić z terminem, ale postaramy się najlepiej jak potrafimy

Polub post na fejsbuku

Decyduje kolejność zgłoszeń, wygrywa co drugi mail. Bilety przyznawane w kolejności: 5 Helios Alfa, 5 Biała, 5 Jurowiecka.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Uwaga! Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgoda na upublicznienie imienia i nazwiska w wynikach konkursowych. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu.

Wyniki znajdziecie na naszym fanpejdżu na facebooku.

Zachęcamy Was do udostępniania linku do artykułu na swoich profilach na fejsbuku! Liczymy na Was!

Zachęcamy także do polubienia postu konkursowego na naszym fanpejdżu!