Święto kina i tańsze bilety!

Już w najbliższą sobotę 30 września odbędzie się 8. edycja Święta Kina. Z tej okazji bilety na wszystkie filmy z repertuaru kin Helios– w tym premiery – będą kosztowały tylko 12 zł. To doskonały czas, by doświadczyć magii wielkiego ekranu. 

W repertuarze kin Helios znajdą się najnowsze premiery, takie jak: mrożąca krew w żyłach „Piła X”, obsypany na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni „Doppelgänger. Sobowtór” czy zbierający rewelacyjne recenzje, określany mianem ,,perełki sci-fi’’  „Twórca”. Widzowie będą mogli zobaczyć również najpopularniejsze filmy z bieżącego repertuaru: głośną produkcję Agnieszki Holland „Zielona granica”, zabawną animację „Kosmici w mojej szkole”, doskonałą komedię z plejadą polskich aktorów „Teściowie 2”, piątą cześć ,,After’’ na podstawie powieści Anny Todd czy pasjonujące kino akcji ,,Niezniszczali 4’’ z gwiazdami Hollywoood w obsadzie.

To już ósma edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Celem akcji Święto Kina jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło przed wielkimi ekranami pół miliona widzów.

Święto Kina odbędzie się w sobotę, 30 września. Tego dnia bilety na wszystkie filmy 2D będą dostępne w cenie 12 złotych (plus opłaty internetowe przy zakupie online). Sprzedaż ruszy we wtorek, 26 września po godzinie 18.00.

Data i miejsce:

30 września 

Helios Alfa, Biała, Jurowiecka 

BILETY NA WSZYSTKIE FILMY ZA 12 ZŁ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.