Tydzień Kobiet w Radiu Akadera. Wygraj bilety na Roguckiego, Dyjaka lub Halamę

W Radiu Akadera trwa Tydzień Kobiet. Macie szansę wygrać bilety na koncerty i na strzelnicę. Wystarczy uważnie słuchać Radia Akadera!

Rogucki w Teatrze Dramatycznym – 9 marca

Jeśli chcecie wygrać bilet na jego koncert, macie na to szansę dziś i jutro (wtorek i środa, 7-8 marca). Słuchajcie uważnie Radia Akadera i w odpowiednim momencie zadzwońcie do nich, żeby na antenie zaprezentować swój dwuwers o kobietach, którego nie powstydziłby się sam Piotr Rogucki!

Konkursowe wersety będzie można też wpisywać na profilu Akadery w serwisie Facebook, pod odpowiednim postem – a więc obserwujcie uważnie ich fan page!

Marek Dyjak w Kinie Forum – 11 marca

Możecie wygrać także bilety na koncert charakterystycznie zachrypniętego Marka Dyjaka. Będą rozdawane w Akaderze jutro i pojutrze (środa i czwartek,  8-9 marca). Zasady konkursu będą ogłoszone na antenie.

Wejściówki na strzelnicę UKS Kaliber

Możecie je wygrać 8 marca. Kiedy usłyszycie w Radiu Akadera odgłosy kaczki – dzwońce tam czym prędzej! To znak, że jest szansa na zdobycie wejściówki na strzelnicę.

Show Halamy w WSFiZ w Białymstoku – 18 marca

Na występ „miłośnika kurczaków” Akadera także będzie rozdawać bilety. W jaki sposób? To jeszcze tajemnica! Słuchajcie uważnie Radia, a na pewno nie przeoczycie tej informacji.

Pamiętajcie:

Radio Akadera – 87,7 FM

Telefon do studia: 85 746 9999