Urban Garden – zielnik, warzywnik lub kwietny ogródek na balkonie w bloku

Urban garden czyli miejski ogródek, w którym możemy uprawiać zioła, kwiaty a nawet warzywa to coraz popularniejsze rozwiązanie spotykane zarówno w dużych miastach, jak i w małych miasteczkach.

Posiadanie własnej grządki, nawet mieszkając w bloku, to  nie lada atrakcja. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przez cały sezon cieszyć się świeżymi ziołami, zieloną pietruszką, szczypiorkiem czy nawet pomidorkami koktajlowymi lub truskawkami.

Urban Garden – grządka na nóżkach

Miejskie ogrodnictwo można z powodzeniem uprawiać nawet w bloku. Jeżeli mamy balkon, możemy w prosty sposób zamienić, go w niewielki ogródek w którym z powodzeniem będziemy mogli uprawiać nie tylko zioła ale też truskawki, pomidorki, rzodkiewkę, szpinak czy rukolę. A dzięki rozwiązaniom takim jak podniesiona grządka Urban Garden, możemy mieć ogródek nie tylko cieszący świeżymi plonami, ale też estetyczny, dobrze zorganizowany i wygodny.

Nowoczesny miejski ogródek

Planter Urban Garden to nowoczesne rozwiązanie dla miejskiego ogrodnictwa. Planter jest dużą metalowa skrzynką, w odpływem w dnie, dla większej wygody umieszczoną na wysokich nóżkach. Dzięki takiej konstrukcji tej ogrodowej doniczki, jest ona bardzo prosta do ustawienia, nie potrzebujemy żadnych wieszaków, haków ani uchwytów. Nasza miejska grządka stoi sama na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu rośliny mają więcej słonecznego światła, a my nie musimy się schylać.

Planter Urban Garden

Planter Urban Garden to nowoczesna, podwyższona grządka, dzięki czterem stabilnym nóżkom, nasza grządka ma wysokość 84 m, co pozwala na wygodną uprawę ogródka. Skrzynka, w której będziemy prowadzić uprawę, ma wymiary 100 cm długości, 40 cm szerokości oraz 20 cm głębokości. W tak dużym pojemniku możemy już uprawiać z powodzeniem większość roślin za zwyczaj spotykanych w przydomowych ogródkach warzywnych. Planter posiada otwór, z korkiem, w dnie, dzięki czemu nasze roślin będą miały zapewniony odpowiedni drenaż.

Ogródek warzywny dla dzieci

Z myślą o najmłodszych powstała mniejsza wersja Urban Garden. Ogródek dla dzieci, posiada tak samo dużą skrzynkę na rośliny – o wymiarach 100 x 40 cm, ale ma niższe nóżki, skrzynka znajduję się na wysokości 65 cm. Dzięki temu wygodnie będą mogli pracować też najmniejsi ogrodnicy. Aby dodatkowo im pracę w ogródku uprzyjemnić, planter w wersji dla dzieci jest niesamowicie kolorowy.

Wyniesione grządki Urban Garden dostępne są w sklepie internetowym HomeHood.eu.