Warsztaty dla kobiet w sercu Puszczy Knyszyńskiej

Masz dość miejskiego zgiełku i smrodu spalin? Codziennej gonitwy i natłoku obowiązków? To znaczy, że najwyższy czas odpocząć i naładować akumulatory. Co powiesz na kilka dni w leśniczówce, gdzie słychać tylko ptasie koncerty i szemranie strumyka? Skorzystaj z oferty warsztatów dla kobiet w sercu Puszczy Knyszyńskiej. To miejsce, gdzie odzyskasz równowagę, ustalisz swoje priorytety i solidnie wypoczniesz. Prawda, że brzmi ciekawie? Czytaj dalej.

Maciejówka w Borkach – odpoczynek w Puszczy Knyszyńskiej

W leśnej głuszy, nieopodal Białegostoku, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Maciejówka. Tworzy je kompleks drewnianych domków wypoczynkowych z widokiem na leśne ostępy, karczma Macieja z całodziennym wyżywieniem, biesiadna stodoła Macieja oraz willa z 10 miejscami noclegowymi.  Jak wygląda odpoczynek w takim miejscu? Poranki z kawą na drewnianym tarasie z widokiem na leśną polanę. Wieczorne spacery albo beztroskie posiadówki przy ognisku. Zbieranie jagód i grzybów. Długie rozmowy z najbliższymi i obserwacja dziko żyjących leśnych zwierząt. Wsłuchiwanie się w swoje potrzeby, długi sen, czytanie książek, nasłuchiwanie stukania dzięcioła i rechotu żab. Co jeszcze możesz zrobić dobrego dla siebie i swojego samorozwoju? Skorzystaj z oferty warsztatów dla pań.

Warsztaty dla kobiet w sercu Puszczy Knyszyńskiej

Maciejówka organizuje ciekawe i rozwijające warsztaty dla kobiet, między innymi:

  • warsztaty jogi na chustach, na których nauczysz się technik medytacji i oddechu,
  • weekendowy turnus oczyszczający organizm – ratunek dla Twojej wątroby, jelit, ale też dla umysłu,
  • zajęcia z Shinrin-yoku, prozdrowotnej japońskiej praktyki kontaktu z naturą, czyli detoks od telefonu i komputera, a w zamian chłonięcie bliskości przyrody.

Szczegóły oferty poznasz na stronie  https://maciejowkaborki33.pl/warsztaty-dla-kobiet-w-sercu-puszczy-knyszynskiej/.

Masz inny pomysł na zorganizowanie warsztatów? A może chcesz odpocząć w towarzystwie przyjaciółek, córek, sióstr albo koleżanek z pracy? Szukasz miejsca na zorganizowanie integracyjnego wyjazdu albo wieczoru panieńskiego? Maciejówka to świetne miejsce na relaks, odpoczynek, rozrywkę oraz umocnienie kobiecych relacji.

W czym pomoże Ci udział w warsztatach dla kobiet?

Zarówno warsztaty, jak i sam pobyt w Maciejówce, mają szereg zalet, absolutnie nieporównywalnych z wczasami all inclusive w luksusowych ośrodkach wczasowych. Tu, w leśnej głuszy, odpoczniesz od maili, przeglądania social mediów i załatwiania tysiąca służbowych spraw. Złapiesz dystans do codziennych problemów i ustalisz na nowo swoje priorytety, bo czyż pogoń za pieniędzmi i awansami jest tak ważna? Za zdobyciem uznania w zamian za spełnianie cudzych oczekiwań? A może ważniejsze jest zdrowie, czas dla siebie i swoich bliskich, samoakceptacja, poczucie własnej wartości i asertywność na co dzień? Czas i możliwość, aby zatrzymać się na chwilę w miejscu i dostrzec piękno przyrody i zmieniające się pory roku. Usłyszeć odgłosy natury i popatrzeć nocą na niebo, upstrzone tysiącem gwiazd.

Kto poczuje się w Maciejówce jak w raju?

To miejsce idealne dla terapeutów i coachów, którzy szukają miejsca odpowiedniego na zorganizowanie warsztatów z samorozwoju. Spełnienie poczują też wszyscy, spragnieni obserwacji przyrody, dzikich zwierząt i odpoczynku na łonie natury. Maciejówka zaprasza rodziny z dziećmi, które na co dzień mają problemy z oderwaniem wzroku od komputera. Swoje miejsce znajdą tu grupy kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków zapomniały już, jak cudnie pachnie las i zioła, drewniane ściany w leśnej chacie i czym różni się sarna od łani jelenia.

Warsztaty dla kobiet w Maciejówce, w sercu Puszczy Knyszyńskiej, to czas dla Ciebie, który zaprocentuje świadomością, że masz prawo do bycia sobą, do swoich pasji i do swojego zdania. Zasłużyłaś na ten wyjazd. Twoje potrzeby też są ważne. Dlatego zarezerwuj pobyt i zrób wreszcie coś dobrego dla siebie.