Warsztaty dla kobiet z Anną Taran!

22 kwietnia w Białymstoku odbędą się warsztaty tańca spontanicznego i pracy z ciałem skierowane do kobiet, które poprowadzi niezwykła trenerka, Anna Taran. Tematem zajęć będzie kobieta oglądana przez pryzmat żywiołów zatem będzie o kolorach, żywiołach, witalności i intuicji a przede wszystkim kreowaniu swojego codziennego życia.

Kobieta:

jest jak Ziemia – stabilna, odważna, materialna, pełna fizycznej mocy – kochająca swoje ciało;

jest jak Woda – elastyczna, miękka, płynąca z życiem, zmysłowa;

jest jak Ogień – witalna, płomienna, ognista;

Jest jak Powietrze – lekka, łagodna, duchowa.

W Kobiecie kroczącej drogą swojej natury łączą się wszystkie żywioły.

Dzięki temu nie odczuwa braku w jakimkolwiek przejawie swojego życia.
Radzi sobie z każdym wyzwaniem prowadzona przez życiową mądrość. Jest spełniona, czerpie radość z bycia Kobietą.

Jeśli jeszcze w pełni nie zintegrowałaś się z tym drzemiącym w Tobie bogactwem lub czerpiesz z niego ale chcesz w nim poprzebywać, zapraszam Cię w podróż do siebie samej.

Przypomnimy sobie czym są żywioły, jaka jest ich natura i jak bardzo są nam bliskie. Zamknięcie na którykolwiek z nich odcina nas od naszej natury, naturalnych bogactw, które pomagają nam w życiu umilając je i ostatecznie decydując o jego jakości.

Zaproszę Cię też do tańca…gdyż dzięki niemu będziesz mogła doświadczyć fizycznie…namacalnie jaką energię w Tobie wywołuje żywioł z którym się spotkasz…

Zapraszamy Cię w tą kobiecą podróż…

O prowadzącej zajęcia

Anna Taran – terapeuta zajęciowy i arteterapeutka, zafascynowana psychologią, mądrością kultur etnicznych, poszukiwaniem odpowiedzi na pytania o sens ludzkiego istnienia oraz co determinuje życie człowieka i co wpływa na jego jakość. W 1995 roku otworzyła wraz z mężem pierwszą, prywatną szkołę, która przez 10 lat wykształciła terapeutów zajęciowych – dała im zawód, dzięki któremu mogli praktycznie wpływać na poprawę życia i zdrowia człowieka, który zmaga się z różnymi chorobami, traumami, uzależnieniami.
W kolejnych latach prowadziła również alternatywne placówki – Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne, Akademię Kobiet, Stowarzyszenie, które wspierało Domy Dziecka.

Od 2001 roku do dziś prowadzi warsztaty tańca spontanicznego i pracę z ciałem w połączeniu z różnymi elementami sztuki, takimi jak malowanie dłońmi czy rysunek terapeutyczny.
Warsztaty te w miarę ewaluowania przybierały różne nazwy. Dziś koncentruje się na trzech z nich – „Kobieta Kompletna”, „ŻYWIOŁowa Kobieta”, „Trzy energie Kobiety – Dziewczynki, Kobiety, Strażniczki Życia”.

Jak sama mówi: „Praca z kobietami i przebywanie z nimi to moja pasja, sens mojej życiowej wędrówki. To mnie osobiście wzbogaca, rozwija, rozszerza. Te 27 intensywnych lat poszukiwań, doświadczeń, osobistego zaangażowania, przyglądania się sobie i innym jest fantastycznym czasem. To mnie uczy cierpliwości, nieosądzania, nieingerencji w życie innych bez pozwolenia, zrozumienia drugiego człowieka i jego wyborów. Taniec daje mi autentyczność, wprowadza do mojego życia luz, dzięki niemu odpuszczam i rozpuszczam emocje, wpuszczam dużo radości.”

Termin 22.04.2023 godz. 11.30 – 18.00

Miejsce:
Fabryka Tańca, ul. Marczukowska 33, Białystok

Cena: 270 zł
Rezerwacje poprzez wpłaty na konto.

Rezerwacje przyjmowane są do 14. 04. ze względów organizacyjnych.

Kontakt: 507 695 638.