Weekend z psami ze schronisk – PSIEbiegi i Psia Stacja: „Baristacja”

Już w najbliższy weekend zachęcamy do spędzenia czasu w najlepszym psim towarzystwie w mieście! Po raz kolejny wolontariat działający przy Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku organizuje PSIEbiegi (w sobotę) oraz miejską akcję, tym razem Psią Stację (niedziela).

PSIEbiegi to okazja dla wszystkich aktywnych osób by spróbować swoich sił w biegach z czworonożnym partnerem, to też okazja by odwiedzić schronisko i poznać psy, które czekają na nowe domy. W ramach V edycji PSIEbiegów pobiegnie ok. 20 psów ze schroniska i znajdujących się pod opieką stowarzyszeń, z którymi schronisko współpracuje. W PSIEbiegach mają okazję pobiec też właściciele ze swoimi psami (dla nich jest 20 miejsc). Zapisy ruszą w  środę na fanpejdżu wolontariatu a sam bieg rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00.
Natomiast w niedzielę zapraszamy na ostatnią w tym roku miejską akcję z udziałem psów ze schroniska. Psia Stacja: „Baristacja” to połączenie PSIOpunktu i Herbatki na czterech łapkach. W Baristacji (ul. Sienkiewicza 7) będzie można poznać psy – nowicjuszy w miejskich akcjach oraz te, które miejski savoir vivre mają w jednej łapie. Będzie to także okazja dla tych, którzy myślą o adopcji psa do rozmów w spokojnej kawiarnianej atmosferze.  Zapraszamy do Baristacji w godz. 11-18.