Wrzesień z Kinem Konesera #KONKURS

Wielu z Was Kino Konesera zna, lubi i bywa regularnie na seansach. Trudno się dziwić, prezentowane filmy to najczęściej noszowe produkcje, nagradzane, a o ironio bardzo rzadko wyświetlane szerszej publiczności. We wrześniu będziecie mieli okazję uczestniczyć w 4 seansach! A my mamy dla Was po 3 wejściówek na każdy z nich.

Wyświetlane historie mają nie tylko uprzyjemnić Wam spędzony czas w kinie, ale również wzbogacić o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Co więcej każdy seans poprzedza krótki wykład nt wyświetlanego filmu wygłaszany przez krytyków filmowych. Życzymy zatem udanych wrażeń.

Harmonogram seansów:

07.09 – Kosmos,

14.09 – Kwiat wiśni i czerwona fasola,

21.09 – Służąca,

28.09 – Zjednoczone stany miłości.


KONKURS

Do wygrania 12 pojedynczych zaproszeń na Kino Konesera w Kinie Helios Alfa.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) polubią post konkursowy na naszym fanpejdżu i zapiszą się do naszego newslettera oraz z tego samego adresu mailowego prześlą nam wiadomość z tytułem: “Kino Konesera- wrzesień 2016”

b) podadzą tytuły filmów z artykułu

Wejściówkę otrzyma co druga osoba, która prawidłowo prześle wiadomość. Zaproszenia przyznajemy zgodnie z chronologią seansów. Zaproszenia do odebrania w Galerii Alfa w dniu seansu.

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Uwaga! Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację imienia i nazwiska w wynikach konkursowych serwisu Kobiecy Białystok oraz profilach społecznościowych serwisu.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu