Wymienisz się książkami #BEZPŁATNIE

W najbliższą niedzielę, 31 lipca, możecie bezpłatnie wymienić się książkami. Kolejne spotkanie pod hasłem Książkobranie odbędzie się w kawiarni Gram Off On.

Jeśli masz w domu książki, po które nie sięgasz od dawna, wymień je na inne na kolejnym Wielkim Książkobraniu. Wymienisz się książkami za darmo – książka za książkę. 

Poprzednie Książkobrania, przyciągnęło wielu czytelników, niektórych nawet z plecakami lektur! W związku z tym, że wiele osób wyraziło chęć regularnego uczestniczenia w Książkobraniach, dlatego za każdą przyniesioną na wymianę książkę, jest wręczany kupon. Kupony można wymienić na książki podczas Książkobrania lub zatrzymać i przynieść zamiast książki na kolejną edycję.

Pomyśleliśmy, że to dobre rozwiązanie dla osób, które przyniosły sporo książek na wymianę, ale nie znalazły takiej samej liczby książek, które chciałyby ze sobą zabrać.– mówią organizatorzy, członkowie Poczytalni – białostockich spotkań czytelniczych. 

Można się będzie do nich dosiąść, dowiedzieć się więcej o ich spotkaniach i pogawędzić o tym, co lubisz czytać.

Tym razem przy okazji Książkobrania będą również zbierane książki dla dzieci i młodzieży, pacjentów Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Można je będzie wrzucić do specjalnego oznaczonego pudełka.

Przy ciepłej kawie i smakołyku poznasz innych literaturożerców, spędzisz miło czas, a wracając zabierzesz do domu coś nowego do poczytania. Zaproś rodzinę i znajomych.

Data: 31 lipca 2016 (niedziela) od 12.00 do 15.00

Miejsce:  Kawiarnia Gram Off On, ul. Malmeda 17, Białystok

Wstęp: wolny