Zapach Kluczem do Sukcesu. Spotkanie rozwojowe!

Sukces rozumiemy różnie. Zazwyczaj jednak jest on dla nas satysfakcją z osiągniętego zamiaru. Ile ludzi – tyle sukcesów. O formach sukcesu i sposobach aby go osiągnąć poprzez stabilizację finansową będzie można porozmawiać w najbliższy czwartek, 9 lutego,  podczas spotkania otwartego organizowanego w Białymstoku przez Network SPACE – Smart Business Center.


Dla każdego z nas sukces pachnie zupełnie inaczej. Dla jednych słodko, dla innych ziemiście, dla innych ostro. Dla innych może być to gorzki zapach. W związku z tym, że wiąże się z naszymi emocjami, na długo zostaje w pamięci.

Na spotkaniu „Zapach kluczem do sukcesu” będziesz miał okazję odkryć jaki związek zapach ma z pieniędzmi. Dowiesz się także jak zapach pomaga odzyskać energię i dać moc! Poznasz molekuły zapachów marki Prouve wzmacniające energetycznie ciało, dusze i umysł oraz dowiesz się o różnych modelach uzyskiwania dochodów. Zobaczysz także jakie są obecne trendy biznesowe i jaką szansę niesie ze sobą tak zwana nowoczesna ekonomia. Jak zapewniają organizatorzy, podczas wydarzenia uzyskasz krok po kroku instrukcję stworzenia funduszu zabezpieczającego na niestabilne finansowo czasy i dowiesz się jak ochronić się przed inflacją działając za pośrednictwem Internetu.

Gościem specjalnym spotkania będzie Dariusz Respondek, ambasador biznesowy marki Prouve.

 

Data i miejsce: 10.02.2022 godz. 18:00, Villa Tradycja, Białystok

Bilety na wydarzenie:  55 zł (w tym poczęstunek)

Zakup biletu/ rezerwacje: poprzez wpłatę na konto
54 1140 2004 0000 3802 7698 8319
lub kontakt telefoniczny:  507 695 638.

Liczba miejsc ograniczona.