Zgarnij darmową wejściówkę na Koncert Listy Przebojów Kultowej Akadery. Zagrają AKURAT oraz ILO&Friends

Już po raz trzeci Radio Akadera organizuje koncert Listy Przebojów Kultowej Akadery. Na dodatek obiecują, że znowu będzie wystrzałowo i kosmicznie!

Tym razem wylecieć w kosmos będzie można dzięki znanej nie tylko w Białymstoku formacji ILO&friends oraz zespołowi AKURAT, który z pewnością ma sporo fanów w naszym mieście.

Koncert odbędzie się we wtorek, 29 listopada. Start o 18:30.

Organizatorzy tak zapowiadają swój koncert: Tego magicznego wieczoru usłyszymy nową, wyjątkową płytę AKURAT „Nowy Lepszy Świat” i nasze ulubione, dobrze znane hity (chociaż nowa płyta też już jest hitem) oraz wszystkie ulubione przeboje czarujących dźwiękiem ILO & Friends, także z najnowszej płyty, która ukazała się w tym roku.

Mamy dla Was ważną informację. Warto przyjść punktualnie, bo przed rozpoczęciem tej muzycznej uczty słuchaczom będą rozdawane pamiątkowe monety, wybite z okazji Jubileuszu Akadery, która przecież w tym roku skończyła już 50 lat!

Jak zdobyć bilet?

Jak zwykle wszyscy słuchacze Radia Akadera są zaproszeni. Każdy, kto tylko się o to postara, dostanie wejściówkę na koncert. Wystarczy tylko słuchać Radia Akadera i zadzwonić w momencie, kiedy usłyszycie piosenkę zespołu AKURAT. Telefon do studia: 85 746 9999.

Śledźcie też stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1290200254354459/ – tam na bieżąco będziecie mieć informacje o tym, kiedy warto zadzwonić po wejściówkę, a także przeczytacie więcej o występujących zespołach.

A już wkrótce na naszej stronie wywiad z Julittą Grzywą, Redaktor Naczelną Radia Akadera, z którą rozmawialiśmy o jubileuszu, fajnych koncertach i nie tylko.