ARTYKONCEPCJA, czyli gatunek przerywany

Polecamy Wam niecodzienne wydarzenie: stand up i koncert w jednym! Pod zachęcającym do dwuznacznych skojarzeń tytułem kryje się olbrzymia dawka humoru i dobrej muzyki, za którą stoją znani w Białymstoku Krzysztof Szubzda i Kasia Garłukiewicz.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek (8 grudnia) w Studio F (ul. Malmeda 5) i rozpocznie się o godzinie 19:30.

Bilety

Przedsprzedaż: 10 zł dla studentów, 15 zł pozostali słuchacze

W dniu koncertu przy wejściu do klubu: 20 zł

Przedsprzedaż dostępna w Studio F., ul. Malmeda 5

Dlaczego warto się wybrać?

Poprosiłyśmy Krzysztofa Szubzdę o zapowiedź show specjalnie dla naszych czytelniczek. Oto, co nam przygotwał:

ARTYKONCPECJA to coś, czego podobnie jak szczęścia i miłości, nie da się do końca zdefiniować. Trudno też coś jednoznacznego powiedzieć o ludziach, którzy tworzą to wydarzenie. Każde z nich po trosze robi to, co robiło do tej pory, a po trosze zrzuca gorsety utartych kreacji.

Krzysztof Szubzda, odpowiedzialny za teksty, znany z roli bezlitosnego kpiarza absurdalnej rzeczywistości, tu nie boi się sięgać po poważniejsze treści i coraz częściej kieruje ostrze satyry w samego siebie.

Kasia Garłukiewicz, odpowiedzialna za śpiew, znana z tego, że zaśpiewa wszystko, tu nie boi się parodiować samej siebie i odważnie eksperymentować ze swoim głosem.  

Ula Kisiel-Pańko, odpowiedzialna za muzykę i aranżację, na co dzień autorka offowego projektu Alu Bambu Pikczu, tu nie boi się bawić formą i sięgać po proste, często przerysowane melodie.

Zapraszam!

My też zapraszamy, a poniżej przedstawiamy nieco bardziej formalnie opisane sylwetki artystów:

Kasia Garłukiewicz – znana z programów „The voice of Poland”, „Śpiewaj i walcz”, oraz z występów w zespole „DeMorela”, „Tenoitao”.

Ula Kisiel-Pańko – znana ze wspólnych projektów z Tymonem Tymańskim, Leszek Możdżerem, Teatrem Dramatycznym w Białymstoku, a także własnego projektu muzycznego „Alu Bambu Pikczu”

Krzysztof Szubzda – znany z kabaretów „Widelec”, „Hrabi” i własnych produkcji satyrycznych emitowanych na falach „Trójki” oraz tekstów publikowanych na łamach „Charakterów”.

Grafika i informacje ze strony wydarzenia na Facebooku