Bukmacher w Polsce bez depozytu

Bonusy bez depozytu cieszą się dużym zainteresowaniem graczy ze względu na to, że nie wymagają wpłacania żadnych pieniędzy na konto u bukmachera. Mogą więc przynieść użytkownikowi czysty zysk. Na czym dokładnie polegają bonusy bez depozytu? Jacy bukmacherzy je oferują?

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, mającej na celu zachęcenie użytkownika do skorzystania z oferty danego operatora. Bywa nazywany często „darmowym zakładem”, „voucherem bukmacherskim” albo „freebetem”. Polega na dodaniu graczowi środków, które ten może wykorzystać na obstawienie jednego bądź kilku zakładów. Zazwyczaj bywa przyznawany w formie oferty powitalnej dla nowych graczy, jednakże również stali użytkownicy mogą często liczyć na tego rodzaju prezenty. Po zarejestrowaniu konta w portalu buka gracz może skorzystać z bonusu, wpisując we wskazane pole specjalny kod promocyjny. W serwisie ZawodTyper.pl znajdziesz wszystkie aktualne kody promocyjne na bonusy bez depozytu od legalnych bukmacherów działających w Polsce.

Bonusy te nie wymagają od typera wpłaty wkładu własnego, są więc całkowicie darmowe. Buk przekazuje na konto gracza określoną kwotę, zgodną z regulaminem promocji obowiązującym w danym serwisie. Zazwyczaj są to sumy rzędu 10-20 zł. Typer może następnie wydać te środki na zakłady bukmacherskie zgodnie z zasadami ustalonymi przez operatora. W przypadku wygranej może wypłacić uzyskane pieniądze, z kolei w sytuacji przegranej gracz nie traci własnych środków, a jedynie te otrzymane od buka.

Jaki bukmacher bez depozytu?

W Polsce działa szerokie grono legalnych bukmacherów, spośród których część oferuje bonusy bez depozytu. Stanowią one skuteczny sposób na przyciągnięcie przez buka nowych użytkowników. Aktualnie tego typu ofertę proponują m.in. Fortuna, STS, Totolotek czy LVBet. Który bukmacher bez depozytu okaże się najlepszy?

Szczególnie interesującą propozycją jest bonus od Fortuny. Ten legalny bukmacher z ofertą bez depozytu proponuje nowym typerom bonus w kwocie 20 zł przy jednokrotnym obrocie bonusu, przy czym nie wymaga kursu minimalnego.

Totalbet proponuje z kolei 20 zł bonusu bez depozytu na start. Ponadto gracz może otrzymać dodatkowe 5 zł za zaznaczenie zgód marketingowych przy rejestracji. Aby skorzystać z bonusu, należy wykonać nim jednokrotny obrót z kursem minimalnym 2.0 przy minimum 3 zdarzeniach.

Najstarszy polski bukmacher Totolotek również przygotował dla użytkowników ofertę bonusu bez depozytu. Wynosi on 25 zł, ale warunkiem jego otrzymania jest dwukrotny obrót ze stawką minimalną 2.0.

STS to kolejny legalny bukmacher z ofertą bez depozytu, u którego można dostać 25 zł w bonusie przy obrocie trzykrotnym ze stawką 1.91 i minimum 3 zdarzeniami.

Ciekawie przedstawia się też propozycja od LVBet. Operator proponuje 20 zł bonusu i dodatkowo 50 zł dla posiadaczy karnetów Wisły Kraków, Arki Gdynia, Stali Mielec, Wisły Płock, Widzewa Łódź i Zagłębia Sosnowiec. Aby skorzystać z bonusu, trzeba wykonać obrót dwukrotny ze stawką 2.0 przy przynajmniej 3 zdarzeniach.