Chcesz go poderwać? Zaproś go do pizzerii!

Żyjemy w czasach równouprawnienia i jesteśmy pewnymi siebie kobietami. Potrafimy walczyć o odpowiednią pozycję w pracy i życiu społecznym, ale nadal część z nas zastanawia się, czy wypada im podrywać mężczyzn. Cóż, odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Z jednej strony boimy się odrzucenia, a z drugiej nie chcemy stracić szansy na ciekawą znajomość z kimś, kto może okazać się zbyt nieśmiały by wykonać pierwszy krok.

 

Pamiętaj, że jeśli nie będziesz dawać obiektowi swoich westchnień żadnych oznak zainteresowania, to on może się nie domyślić, że wpadłaś mu w oko. Flirtuj i kokietuj w dyskretny sposób, dzięki temu nie przekroczysz żadnej granicy. Wszyscy wiedzą, że mężczyźni lubią zdobywać kobiety, jednak kto by chciał zalecać się do nieprzystępnej dziewczyny? Pokaż, że jesteś wesoła i towarzyska. Okaż mu sympatię, a jeśli on będzie tobą zainteresowany, zyska w ten sposób zachętę do działania. Zarzuć wędkę, ale nie bądź natarczywa. Nawet jeśli twój wymarzony mężczyzna nie będzie odwzajemniał zauroczenia, nie poczuje się w takiej sytuacji niezręcznie. W końcu traktujesz go jak kolegę, z którym chcesz się zaprzyjaźnić. Będzie zastanawiał się, czy jesteś tak uprzejma dla wszystkich, czy okazujesz mu specjalne względy. O to chodzi!

Pomysły na pierwszą randkę

Widujecie się od jakiegoś czasu a może dopiero planujesz zaproponować mu niezobowiązujące spotkanie? Boisz się niezręcznej ciszy i nie wiesz, co go interesuje? Nie chcesz by pomyślał, że jesteś zbyt odważna i proponujesz mu randkę z prawdziwego zdarzenia? Zaproś go na obiad w jakieś fajne miejsce! To idealny pomysł na poderwanie obiektu twoich westchnień. Jeśli razem pracujecie, to możesz zagaić rozmowę o urozmaiceniu codziennych posiłków wyjściem z biura na szybką przekąskę. Musisz jednak wybrać lokal, który umożliwi wam zjedzenie posiłku w trakcie przerwy obiadowej. Co zatem zaproponować? Wszystkie wykwintne restauracje odpadają. Dlaczego? Będziecie długo czekać na swoje zamówienie, a atmosfera nie będzie odpowiednia. Nie chcesz przecież go wystraszyć, prawda? Zaproponuj wyjście do pizzerii. To idealne rozwiązanie! Dlaczego? Spotykają się w nim znajomi, dlatego mało prawdopodobne, by otaczały was okazujące sobie czułość pary, co z pewnością na tym etapie znajomości by było niezręczne. Wszyscy lubią pizzę, więc na pewno każde z was znajdzie w karcie coś odpowiedniego dla siebie. Będziecie też mieli temat do niekończących się rozmów, bo o jedzeniu można naprawdę dłuuuuuuuuugo rozmawiać. Zapytaj go, co najbardziej lubi, czy gotuje, jakie smaki najlepiej wspomina z dzieciństwa, które lokale w mieście zwykle odwiedza… Nie zamilkniecie nawet na chwilę!

Najlepsza pizza w Białymstoku

OK, pizza to świetny pomysł, ale jaki lokal wybrać? Możliwe, że zraziłaś się do tego typu miejsc i kojarzą ci się ze złym wystrojem i jeszcze gorszą obsługą. Nie chcesz przecież zaprosić obiektu swoich westchnień do pizzerii, którą odwiedzają jedynie szukający taniego posiłku studenci. Postaw na dobrą sieciówkę. Decydując się na pizzerię o nazwie, która nic ci nie mówi, ryzykujesz, że trafisz do beznadziejnie zarządzanej restauracji, w której będziesz mogła jedynie poważyć o smacznym posiłku. Wybierz sieciówkę, która słynie z wysokiej jakości dań, najlepiej Domino’s Pizza. Dzięki temu zyskasz pewność, że dostaniesz pyszną, odpowiednio wypieczoną i ciepłą pizzę. Jeśli raz spróbujesz tego ciasta z idealnie zestawionymi dodatkami, nie będziesz chciała jeść jeść innych! Ta pizzeria w Białymstoku to idealne miejsce nie tylko na pierwszą randkę, ale i na każdą kolejną. Luźna atmosfera, ładny wystrój i profesjonalna obsługa sprawią, że zapomnicie o problemach dnia codziennego i całą uwagę skupicie na sobie i jedzeniu. Takie urozmaicenie dobrze zrobi nawet wieloletnim związkom. Już dawno nie wychodziłaś gdzieś ze swoim chłopakiem lub mężem? Wykaż się inicjatywą! Zobaczysz, że następnym razem to on cię gdzieś zaprosi. Podrywaj swojego mężczyznę nawet wtedy, gdy macie za sobą już wiele lat spędzonych razem. O miłość trzeba dbać, a rutyna jej nie służy.

Dlaczego Domino’s pizza jest tak dobra?

Prawdopodobnie najlepsza pizza w Białymstoku to ta z Domino’s Pizza. Potrzebujesz dowodów? Oto one! Ta sieciówka ma bardzo długą tradycję i korzysta z przepisów, które są tak dobre, że nie trzeba było ich nigdy zmieniać. Dzięki temu zachowały oryginalność i wyróżniają się na tle konkurencji. Każde z dań wykonane jest z najwyższej jakości składników, firma od samego początku przywiązywała do tego dużą wagę. Lokale Domino’s możesz spotkać aż w 85 krajach. Tak duża popularność to najlepsza rekomendacja. Jak powstała firma? Założyli ją dwaj bracia. Tom Monaghan i James Monaghan zaciągnęli pożyczkę i spełnili swoje marzenie o przytulnej restauracji, podającej wyśmienite pizze. Ich lokale charakteryzowały się rodzinną atmosferą i pysznym jedzeniem. Właśnie dlatego odnieśli sukces, a ich przepisy są ponadczasowe i niezmiennie zachwycają kolejnych smakoszy. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie koniecznie wejdź na https://www.dominospizza.pl/!