Gdzie zorganizować przyjęcie dla dziecka w Białymstoku?

Najlepsze miejsce na urodziny dla dziecka? Wszędzie tam, gdzie spełniają się jego marzenia, a towarzyszy mu grono przyjaciół i rodzina. Takim miejscem w Białymstoku jest Fabryka Misia – niesamowite centrum zabaw, w którym rodzi się kreatywność.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy organizować swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe poza domem, zdecydowanie warto postawić na coś nieszablonowego. Ten wyjątkowy dzień w roku powinien dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń i pozostawić piękne wspomnienia w pamięci młodego człowieka. Oczywiście trudno, abyście jako rodzice byli w stanie zorganizować wszystko sam. Usiądźcie zatem wygodnie i oddajcie te obowiązki w puchate łapki mieszkańców Fabryki Misia w Białymstoku – https://fabrykamisia.pl

Zdjęcie 2.jpg

Wiele tematycznych sal i wspólna przestrzeń do zabaw

Jeśli szukacie idealnego miejsca na przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka, Fabryka Misia Was nie zawiedzie. Pełną organizacją imprezy zajmą się profesjonalni animatorzy zabawy, którzy zaplanują cały program atrakcji na ten wyjątkowy dzień. Organizacja, zabawy urodzinowe, atrakcje, niespodzianki, a także przystawki dla dzieci wszystko to oferowane jest w Fabryce Misia. Najważniejsze jednak jest to, że Twoje dziecko ma do wyboru wiele tematycznych sal, w których mogą się odbyć jego urodziny. Każda jest indywidualnie zaaranżowana, a rodzicie mogą wybrać coś zarówno dla większej, jak i mniejszej liczby gości.

Fabryka Misia oferuje więc:

  • Salę Misia

  • Salę Disneya

  • Salę Księżniczki 1

  • Salę Księżniczki 2

  • Salę Morską

  • Salę Stadion Piłkarski

  • Salę Dżungla

  • Salę Piratów

Zdjęcie 3.jpg

Centrum zabaw Fabryka Misia Białystok zapewnia nie tylko salę z poczęstunkiem, w której zasiądą mali goście Twojego jubilata, ale także wielką salę zabaw o powierzchni 1500 m2. To tu odbędą się najlepsze zabawy i atrakcje, a tych w tym magicznym miejscu nie brakuje: trampoliny, karuzele, mnóstwo zabawek, zjeżdżalnie, podłoga interaktywna, basen z piłkami, dyskoteka, malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady oraz inne niespodzianki i zabawy urodzinowe. Salę i zestaw rozrywek można dobrać indywidualnie decydując się na jeden z oferowanych pakietów.

Zdjęcie 4.jpg

Dlaczego przyjęcie urodzinowe w Fabryce Misia będzie świetnym wyborem? Przede wszystkim jest to miejsce, które zapewnia moc wrażeń dzięki profesjonalnej opiece i zaangażowaniu animatorów. Dzieci mogą liczyć także na zabawy edukacyjne oraz zabawy kreatywne, które pozwalają na ekspresją twórczą. Rodzicie mogą w tym czasie wygodnie obserwować zabawę dzieci z osobnego pokoju dla dorosłych. Ponadto wiedząc, że impreza bez jedzenia to żadna impreza, Fabryka Misia zapewnia przystawki dla dzieci na urodziny oraz tort.

Zdjęcie 5.jpg

Fabryka Misia to nie tylko przyjęcia urodzinowe

Centrum zabaw Fabryka Misia Białystok jest miejscem otwartym dla dzieci i rodziców przez cały rok. Jako jedno z niewielu takich centrów oferuje zabawę w samodzielne wytwarzanie pluszowych misiów dla dzieci. Twoja pociecha może sama wybrać kolor, serduszko, imię i napełnić puchem. Gotowego, indywidualne wykonanego misia oczywiście dziecko zabiera do domu.

Chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Fabryce Misia? Zadzwoń 734 734 700 i zamów termin już dziś.