Jak można wykorzystać kartę Google Play?

Karta Google Play to jeden z wielu produktów do zasilania kont w platformach przeznaczonych przede wszystkim dla użytkowników urządzeń mobilnych. W tym przypadku mowa tu o serwisie Google Play oferującym treści dla urządzeń z systemem Android. Co daje taka karta podarunkowa Google Play i jak można ją wykorzystać?

Na czym polega usługa Google Play?

 

Jak już wspomnieliśmy, Google Play to serwis dla użytkowników urządzeń mobilnych korzystających z systemu operacyjnego Android. Jest to wirtualny sklep, w którym można uzyskać dostęp do treści różnego rodzaju. Są to przede wszystkim aplikacje czy gry, ale w Google Play znajdziemy także muzykę, filmy, seriale oraz książki w postaci elektronicznej.

 

Wiele treści dostępnych jest za darmo – Google Play pełni wówczas rolę pośrednika w znajdowaniu i pobieraniu materiałów na urządzenie. Część z nich wymaga jednak dodatkowych opłat, czy to za dostęp do całej aplikacji bądź materiału, czy też za uruchomienie dodatkowych funkcji lub np. rozmaitych ulepszeń zwiększających możliwości w danej grze. Aby dokonać zakupu, należy doładować konto Google Play odpowiednią ilością środków. Można to zrobić tradycyjnym przelewem, lecz alternatywą może być także karta Google Play.

 

Na czym polega karta podarunkowa Google Play? Jest to po prostu kod, którego wpisanie w aplikacji powoduje doładowanie konta danego użytkownika o przypisaną do kodu kwotę. Dostępne w ten sposób środki można dowolnie wydać na wszystkie usługi dostępne w ramach platformy.

 

Co oferuje Google Play?

 

Karta Google Play będzie ciekawym prezentem przede wszystkim dla osoby młodej i obeznanej z nowymi technologiami. Taki młody człowiek z pewnością szybko znajdzie zastosowanie dla dodatkowego zastrzyku środków na koncie w usłudze. Karta podarunkowa Google Play ucieszy zarówno fana gier, bywalca mediów społecznościowych, jak i miłośnika kultury i sztuki. Niewątpliwą zaletą treści oferowanych za pośrednictwem Google Play jest to, że są one nie tylko legalne i zawsze wysokiej jakości, ale także po wykupieniu dostępne w każdym miejscu, w jakim się znajdujemy.

 

Gdzie można kupić kartę podarunkową?

 

Karta Google Play to popularny produkt, który znajdziemy w praktycznie każdym sklepie z elektroniką, saloniku prasowym, a nawet w sklepach takich jak powszechna w całym kraju Żabka. Wystarczy poszukać ścianki z charakterystycznymi, kolorowymi kartonikami – wszystkie z nich to karty podarunkowe różnych platform. Karta Google Play to ta z charakterystycznym kolorowym trójkątem, stanowiącym logo serwisu.

 

Najczęściej spotykane warianty kart podarunkowych Google Play to kody o wartości 20, 50, 75, 100 oraz 150 zł. W ten sposób można łatwo dobrać wartość doładowania do swoich potrzeb oraz, rzecz jasna, rozmiarów swojego portfela.