Jak zbudować relacje, których pragniesz? Wykład rozwojowy!

16 lutego, w auli Wydziału Pedagogiki, możesz wziąć udział w III spotkaniu cyklu KOD SUKCESU.
Spotkanie jest bezpłatne i skierowane jest do tych z Was, które pragną wejść na kolejny poziom relacji z swoimi bliskimi i współpracownikami.

W czasie spotkania będziemy mówić o narzędziach pomocnych w budowaniu relacji z dziećmi, partnerem życiowym, pracodawcą, współpracownikami. Dowiesz się, że dobre relacje z innymi są budowane na … „Najważniejsza relacja jaką mamy w życiu, to relacja samego ze sobą”

Odpowiemy na pytania:
-Jak dawać prawdziwy komplement który trafia wprost do serca obdarowanego.
-Jak być osobą interesująca dla innych.
-Jak komunikować taktownie swój sprzeciw (poruszymy temat asertywność)
-Jak budować pozycje rodzica w oczach dziecka.
-Jak budować atmosferę współpracy w pracy.

Prelegenci:

Ewa Guza

Żona, mama 1,5 Oliwiera oraz Licencjonowany Trener Strustogram Polska, opartego na wieloletnich badaniach nad mózgiem, który pozwala poznać siebie i zrozumieć swoje myśli, decyzje oraz zachowania. Certyfikowany mówca publiczny. W ciągu 7 lat kariery zawodowej osiągnęła pozycję menadżera w międzynarodowej firmie działającej w branży FMCG. Absolwentka trzech kierunków studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Białymstoku. Kieruje się w życiu mottem: Porównuj się wyłącznie z własnym potencjałem.

 

Rafał Guza

Przedsiębiorca z 8 letnim doświadczeniem, Lider, Certyfikowany mówca publiczny. Uczył się i zdobywał wiedzę od takich osobistości jak Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Marcus de Maria, Les Brown, Paweł Borecki, Mateusz Grzesiak. Zarządza kilkuset osobowym zespołem handlowym. Pasjonat motoryzacji – marzy o Porsche 911.  Przez 2 kadencje Prezes Toastmasters Bydgoszcz. Założyciel CashFlow Club przy Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Twierdzi, że sukces przychodzi wtedy kiedy człowiek jest gotowy go przyjąć. Jego motto życiowe: Podążaj za marzeniami jakby od tego zależało Twoje życie – bo zależy.

Data: 16.02.2017r., godz. 18:00
Miejsce: Aula widowiskowa, Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB

Wydarzenia są bezpłatne, wystarczy się zarejestrować: http://kodsukcesu3.evenea.pl/