Joga dla dzieci i wakacyjne warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska


fot. Valeria Ushakova, źródło Pexels

Ćwiczenie jogi wzmacnia mięśnie i sprawia, że stają się bardziej elastyczne, a także pomaga wyciszyć się oraz skoncentrować. To ważne korzyści również dla dzieci, które na co dzień wiele czasu spędzają, siedząc i muszą uczyć się żyć w świecie wypełnionym różnymi bodźcami, które utrudniają koncentrację. W sobotę 1 lipca Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi dla dzieci. Będą im towarzyszyły warsztaty kreatywne. Wstęp wolny.

W sobotę 1 lipca o każdej pełnej godzinie, począwszy od 12.00, aż do 18.00 najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez trenerkę jogi. W trakcie zabawy dzieci wykonają ćwiczenia, które pomogą im wzmocnić ciało, jak również rozwijać koncentrację i uwagę. Zajęcia są bezpłatne i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

Podczas oczekiwania na zajęcia z jogi, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych. Mali uczestnicy pod okiem animatorów wykonają ozdoby w stylu boho, który nawiązuje do odległych kultur i krajów. Powstaną bransoletki z koralików, papierowe mandale czy popularne łapacze snów. Będzie można również pomalować kamienie w fantazyjne kolory i w ten sposób stworzyć ciekawą wakacyjną dekorację pokoju.

Wakacyjne zajęcia z jogi i warsztaty kreatywne odbędą się 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Animacje będą dostępne od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.