Kino Konesera w styczniu. #KONKURS

Początek roku powita nas dwoma ciekawymi seansami w ramach cyklu Kina Konesera. W styczniu w ramach będziecie mogli zobaczyć filmy: „Pantameron” (13 stycznia) oraz „Victorię” (27 stycznia). Mamy dla Was 14 wejściówek na seanse do kina Helios Alfa.

„Pentameron” – 13.01.2016

Produkcja: Włochy/Francja/Wlk. Brytania [2015]

Reżyseria: Matteo Garrone

Scenariusz: Edoardo Albinati, Ugo Chiti, Matteo Garrone, Massimo Gaudioso

Obsada: Salma Hayek, Vincent Cassel, Toby Jones

Opis filmu

Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa (Salma Hayek) gotowa jest poświęcić niejedno życie, żeby osiągnąć swój cel – urodzić upragnionego syna. Popadający w szaleństwo nieobliczalny król (Toby Jones) oddaje rękę swojej pięknej i niewinnej córki zdeformowanemu olbrzymowi. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy lubieżnego władcy (Vincent Cassel). Stawką są wieczna młodość i nieustające piękno, ale wygrać może tylko jedna z nich. W każdym człowieku kryje się potwór. A miłość, piękno i marzenia mają swoją wysoką cenę.

 

„Victoria” – 27.01.2016

Produkcja: Niemcy [2015]

Reżyseria: Sebastian Schipper

Scenariusz: Sebastian Schipper, Olivia Neergaard-Holm, Eike Schulz

Obsada: Laia Costa, Frederick Lau, Franz Rogowski

Opis filmu

Młoda Hiszpanka Victoria rzuca się w wir berlińskich imprez. Przed jednym z klubów spotka czterech przyjaciół, którzy przedstawiają się jako Sonne, Boxer, Blinker i Fuß. Szybko nawiązuje z nimi nić porozumienia. Zauroczeni sobą Sonne i Victoria przy pierwszej okazji wymykają się z grupy. Jednak ich flirt zostaje przerwany przez pozostałych, ponieważ dla nich noc jeszcze się nie skończyła. Aby wyrównać stare porachunki muszą wykonać ryzykowną akcję, a ponieważ jeden z nich jest zbyt pijany, decydują, że właśnie Victoria powinna przejąć rolę kierowcy. To, co zaczyna się jako gra, wkrótce staje się śmiertelnie poważne.

 

KONKURS

Do wygrania 14  pojedynczych zaproszeń na Kino Konesera w Kinie Helios Alfa

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) polubią post konkursowy na naszym fanpejdżu i zapiszą się do naszego newslettera (jeśli jesteś już zapisany masz ten warunek spełniony automatycznie, sprawdzimy tylko czy jesteś w naszej bazie subskrybentów) oraz z tego samego adresu mailowego prześlą nam wiadomość z tytułem: “Koniec roku z Kinem Konesera”

b) podadzą imię  i nazwisko reżyserów obu filmów

Wejściówkę otrzyma 1, 3, 5, 7, 9, 11,13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 osoba która prawidłowo prześle maila. Zaproszenia do odebrania w Galerii Alfa w dniu seansu.

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Uwaga! Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację imienia i nazwiska w wynikach konkursowych serwisu Kobiecy Białystok oraz profilach społecznościowych serwisu.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu