Kobieta w kryzysie relacji partnerskiej

Wiele kobiet aktualnie przebywa w kryzysie relacji partnerskiej czy małżeńskiej. Jeśli jesteś jedną z nich, propozycja przygotowana przez Elwirę Rusiłowiecz – trenerkę i coacha oraz Martę Mazurczyk- trenerka i mediatorkę, może okazać się dla ciebie dobra. 30 maja w Białymstoku odbędzie się spotkanie pn. „Kobieta w kryzysie relacji partnerskiej”, które odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni i atmosferze, aby popracować nad tym co trudne.

Jeśli czujesz, że w Twoim związku coś jest nie tak, często się kłócicie, wasze rozmowy sprowadzają się do kwestii logistcznych, wspólne bycie to milczenie, a może w ogóle nie spędzacie czasu razem. Jeśli przeszła Ci przez głowę myśl, że dłużej już nie wytrzymasz, że może lepiej się rozstać, to spotkanie jest dla właśnie dla Ciebie.

Być może zadajesz sobie pytania:

  • ile jeszcze zniosę?
  • czy lepiej byłoby mi samej?
  • co zrobić aby było lepiej?
  • dlaczego daje się „tak” traktować?

Przestrzeń organizowanego spotkania daje możliwość odpowiedzi na te pytania i rozmowy o trudach relacji od barier w komunikacji aż po ewentualny rozwód.

Podczas spotkania dowiesz się także kim jest mediator i co dają mediacje, czym jest coaching i jak dzięki niemu można ruszyć do przodu. Posłuchasz różnych historii, zauważysz różne punkty widzenia, znajdziesz odniesienie a dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję zgodną z Tobą.

Cena warsztatu 50 zł/osoba.

Termin: 30. maja godz. 18-21

Miejsce: Spółdzielnia Socjalna „Active Go” ul. Daleka 1, 15-037 Białystok

Zapisy: elwira.rusilowicz@gmail.com