„Kobiety Tańczą” w studiu DanceOFFnia #KONKURS

W niedzielę, 4 września, po raz kolejny będziecie miały okazję na bezpłatne lekcje tańca w miłym kobiecym gronie.  Studio DanceOFFnia organizuje bowiem drugą edycję wydarzenia „Kobiety Tańczą” a my mamy dla Was aż 20 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

To będzie niezwykły wieczór z tańcem tylko dla pań. Każda z zaproszonych będzie miała okazję, spotkać się z tancerkami, instruktorkami i choreografkami, które opowiedzą o stylach tańca, w których się specjalizują. Co najważniejsze przeprowadzą krótkie lekcje i zaprezentują kostiumy taneczne. Znajdzie się również czas na swobodną rozmowę przy kawie, prezentację partnerów wydarzenia i przekazanie zaproszonym upominków.

Lekcje pokazowe prezentować będą: taniec brzucha, flamenco, bollywood, high heels/burlesque, jazz dance, hip hop i balet.

Wydarzenie jest bezpłatne dla pań, a wziąć w nim udział można wyłącznie posiadając zaproszenie.

Partnerzy wydarzenia: Kino Helios, Golf Park Lipowy Most, Kosmetyka Marzeń Studio, Solarium Słoneczne Imperium, Ladies Studio Urody, Studio Piękna, Białostocki Teatr Lalek

Patron medialny: Kobiecy Białystok

 

Data: 04.09.2016 godz. 17.00-20.00

Miejsce: Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10, 15-703  Białystok

tel. 85 6525164; e-mail: studio@danceoffnia.pl

Wstęp: wyłącznie na zaproszenie.

 

KONKURS

Nagrodą w konkursie są: 20 podwójnych zaproszeń na drugą edycję wydarzenia „Kobiety Tańczą”.

Warunki wzięcia udziału w Konkursie:

  • Zapisz się do naszego newslettera i potwierdź subskrybcję klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na maila
  • Przyślij nam wiadomość na adres konkurs@kobiecybialystok.pl z TYTUŁEM „Kobiety Tańczą” oraz własnym imieniem i nazwiskiem oraz adresem pocztowym do wysyłki nagrody.
  • Nagrodę wygra pierwszych 20 prawidłowych zgłoszeń konkursowych, które wpłyną na naszą skrzynkę.
  • Odpowiedzi należy udzielić do dnia 27.08.2016 r. do godz. 12:00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 27.08.2016. W tym dniu na stronie KobiecyBialystok.pl oraz w serwisie Facebook zostaną ogłoszone imiona i nazwiska osób, które otrzymają nagrodę.