Nowy Harcorowy lokal – otwarcie 9 sierpnia


fot. Joanna Stanulewicz (photoangel.pl)

Dotychczas Hardcorowe Omlety można było zjeść przy ul. Kolejowej. Od 9 sierpnia lokal przeniesiony jest na osiedle Nowe Miasto. Teraz te smaczne i sycące omlety będą serwowane przy ul. Żeromskiego 1b (obok sklepu Żabka).

Hardcorowe Omlety istnieją od 2015 roku i już podbiły serca białostoczan. W lokalu można zjeść zdrowe i odżywcze omlety (9 rodzajów) na słodko, słono, dla wegetarian, dzieci. Klienci mogą też kupić przepyszne szejki, fit sałatki oraz tortille i fit burgery.

Czym różnią się od tych serwowanych w innych miejscach?

Są Hardcorowe ze względu na Ich wielkość , skład oraz dlatego , że są Mega odżywcze i sycące.Na życzenie Klienta również przygotowujemy omlety z ekologicznych jajek..
Menu Posiłków zostało zaprojektowane w sposób taki, że każdy klient ma świadomość tego ile wartości odżywczych każdy posiłek mu dostarcza oraz ile kalorii zawiera.

Każdy kto jest naszym Klientem jest pod wrażeniem, że Omlety są tak przepyszne i sycące ze względu na to ,iż są przygotowywane zawsze na świeżo i bieżąco indywidualnie dla każdego klienta ze świeżych składników.

Nawet podróżni dosłownie z całego świata podróżujący przez białostocki dworzec  byli pod wielkim wrażeniem naszych Omletów. Klienci kupują i spożywają je na śniadania, obiady i kolacje, ponieważ są one idealne na każdą porę ze względu na ich szeroki wybór. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawą opcję jest również to, że każdy ma możliwość samodzielnie skomponować swój ulubiony Omlet oraz ustalić ilość składników w nim występujących.

Niesamowite jest to, że omlety są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich spożycie nawet kilka dni od dnia zakupu, dzięki temu dużo osób kupuje ich zapas na kilka dni.

Ceny Omletów pomimo ich wysokiej jakości i dużej ilości składników są bardzo tanie bo w cenie 12 zł.

Naszymi Klientami są przede wszystkim osoby aktywne fizycznie ,osoby prowadzące zdrowy styl życia,jak również osoby ceniące sobie zdrowe przepyszne jedzenie w przystępnej cenie. Dzięki temu każdy może sam się przekonać ze zdrowe Fit jedzenie może być przepyszne.

Cieszy nas bardzo fakt , iż wspólnie z naszymi klientami, tworzymy zgraną Fit rodzinę, ponieważ zawsze wymieniamy się poradami dietetycznymi oraz dzielimy się wiedzą z zakresu żywienia.

Zapraszamy do nowego lokalu!

 

Więcej informacji o Harcorowych Omletach znajdziesz na: .https://www.facebook.com/hardcoroweomlety?fref=ts.

 

-Tekst sponsorowany, treść przygotowana przez Reklamodawcę.-