Restauracja w Białymstoku – sposób na spędzenie wolnego czasu

Mamy lato, tym samym okres urlopowy z przepiękną słoneczną pogodą, a do tego zasady funkcjonowania w pandemii z poluzowanymi zasadami. Między innymi możemy wreszcie spotkać się rodzinnie na przykład w restauracji.

Restauracja w Białymstoku

Restauracja w Białymstoku 3trio zapewni nam potrawy z całego świata. Do dyspozycji oddają przestronne i klimatyzowane wnętrza w bardzo nowoczesnej stylistyce, ale zapewne przy pięknej pogodzie będzie równie przyjemnie spędzić czas na uroczym tarasie wypełnionym roślinnością. Przez pandemię nie mieliśmy zbyt wielu możliwości spotkań i bliższych kontaktów. W związku z poluzowaniem ruszyły restauracje, hotele, sale konferencyjne. Można organizować spotkania i wesela. Korzystajmy póki możemy, nie wiadomo, jak długo będzie nam dane, czy znów nie będziemy zmuszeni czas wolny spędzać wyłącznie w domach.

Podlaskie smaki w daniach kuchni polskiej

Znakomicie przygotowani kucharze w restauracji 3trio, gotujący z pasji, zapraszają na dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Bazują na tradycyjnych przepisach, podlaskich smakach. Jagnięcina zachęca swoim zapachem, można posmakować babki ziemniaczanej, zjeść przepyszne sałatki, zupy, tortille, na słodko można skosztować ciasta, a dania z wołowiną przygotowywane są po mistrzowsku. W restauracji czeka na nas miła obsługa, a czynna jest codziennie.

Organizacja wesela i konferencji

Na terenie kompleksu znajdują się świetnie wyposażone sale w których można zorganizować konferencję. Sale konferencyjne noszą nazwy: Glamour A i B, Etiuda, Zebra oraz Miniatura. Odbywają się tu wesela na 250 gości lub niewielkie, klimatyczne uroczystości rodzinne. Posiadają dwie sale bankietowe, Restaurację Trio na 250 osób oraz Glamour dla 130 osób. Gości weselnych przyjmie hotel z komfortowo wyposażonymi pokojami. Chlubą hotelu są bardzo wygodne łóżka, które gwarantują 100% sen i jako pierwszy hotel w Polsce wykorzystują innowacyjną technologię Systemu Sanipill, który polega na kąpieli ozonowej pościeli. Spotkania okolicznościowe spędzone w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół lub współpracowników przypadną nam z pewnością do gustu, choćby z racji przepysznego menu.

Serwisy regionalne

Serwisy regionalne takie jak Polska Press, TV Wiadomości Białystok, czy Kurier Poranny podają informacje dotyczące restauracji lub hotelu. Dowiemy się z nich, na co możemy liczyć, z czego skorzystać. Miasto Białystok chętnie wita turystów. Wakacje spędzone w takim miejscu w pełni się udadzą. Warto przeglądać serwisy z których dowiemy się też co się dzieje na Podlasiu, które jest idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu – wypady weekendowe czy zorganizowany urlop.

W najbliższy dzień wolny wybierzmy się na spacer zakończony pyszną kolacją w restauracji. Zróbmy miłą niespodziankę swojej drugiej połowie. Czas spędzony w tak klimatycznym miejscu, jak restauracja w Białymstoku z pewnością zapadnie nam długo w pamięci.