Podlaskie LET’S GO Outside: Region Puszczy Białowieskiej

Już 15 marca o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podlaskie LET’S GO OUTSIDE. Tym razem goście specjalni opowiedzą o Regionie Puszczy Białowieskiej.

Podlaskie LET’S GO OUTSIDE to spotkania o luźnej formule, których celem jest zachęcenie mieszkańców Białegostoku i okolic do poznawania walorów turystycznych naszego województwa. Otwieranie  ludzi na nowe doświadczenia, dostarczanie bezcennych wspomnień i pomoc w  odkrywaniu nieznanych  miejsc i smaków – to misja tych spotkań. Okazuje się bowiem, że wszystko to, co do tej pory wydawało się być oczywiste i dobrze nam znane, kryje za sobą wiele ciekawych wątków, tajemnic i miejsc.

Tak jak poprzednim razem, będzie czas na rozmowę i zadawanie trudnych pytań zaproszonym gościom.

O Regionie Puszczy Białowieskiej opowiedzą:

  • Barbara Bańka, malarka i przewodnik po Puszczy Białowieskiej.
    Tematem jej prelekcji będzie „Puszcza Białowieska – źródło piękna”
  • Dariusz Skibiński, organizator Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Wertep.
    Temat jego prelekcji to „Teatralna podróż przez Puszczę”.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa pt. „Białowieskie Spotkania Fotograficzne”, której kuratorem jest Bogusław Florian Skok z Północno-Wschodniego Związku Polskich Artystów Fotografików.”

Nie zabraknie też quizu z nagrodami przygotowanymi przez LOT „Region Puszczy Białowieskiej”.

Kiedy i gdzie?

Jeśli planujesz kolejne wyjazdy, chcesz podzielić się zdobytą wiedzą, wymienić z innymi zdobyte już doświadczenia, a może masz potrzebę odkrycia tego co jeszcze nieodkryte – nie przegap okazji: 17 marca, godz. 17.00. Regionalne Centrum Informacji Turystycznej, ul. Odeska 1.

Informacje i grafika: www.podlaskieit.pl