Polskie ubranka niemowlęce – urocze i wygodne

Rodzice spodziewając się dziecka mogą w dzisiejszych czasach wybierać z ogromnej oferty odzieżowej zarówno pochodzącej z kraju jak i importowanej. Produkty naszych rodzimych producentów są jednak zdecydowanie częściej wybierane wśród rodziców kompletujących wyprawkę.

Powodem dużego zaufania do polskich marek jest przede wszystkim wysoka jakość produktów.

Rodzice szukając ubranek dla najmłodszych zwracają uwagę, aby materiał użyty do ich produkcji nie powodował u dziecka podrażnień i reakcji alergicznych. Kupując odzież dla niemowląt warto wybierać produkty wykonane z certyfikowanych materiałów. Certyfikatami które świadczą o wysokiej jakości są „Bezpieczny dla dziecka” lub „ Bezpieczny dla niemowląt”. Kupując produkty które je posiadają daje nam pewność wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla noworodka.

Najpopularniejsze niemowlęce marki odzieżowe na rynku polskim

Firma Pinokio to jedna z największych i najpopularniejszych firm w naszym kraju. Projektowane przez nią kolekcje cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców dzieci w wieku do lat 3. Produkty marki charakteryzują się ciekawą i oryginalną kolorystyką oraz uroczymi nadrukami. Produkty firmy pojawiają się w około miesięcznych od stepach czasu i oferowane są naprzemiennie dla chłopców i dziewczynek. Wszystkie aktualne kolekcje ubranek firmy Pinokio dostępne są pod adresem – https://abc-bobasa.pl/pinokio-470

W ramach ubranek firmy Pinokio możemy kupić:

– pajacyki

– body niemowlęce

– kaftaniki i śpioszki

– bluzy i bluzki

– spodenki, leginsy i popularne pumpy

Kolejną marką odzieżową które stale zyskuje popularność jest Nicol. Jest to propozycja dla rodziców szukających dla dzieci ubranek w prostej i zarazem atrakcyjnej formie. Pomimo, iż nie znajdziemy w ramach propozycji firmy Nicol wielokolorowych bajkowych nadruków, to ubranka urzekną swoimi dodatkami niejednego rodzica. Nam szczególnie do gustu w dziewczęcych wzorach przypadły delikatne wstążeczki i falbanki, a dla chłopców uniwersalne i eleganckie nadruki.

Ostatnią marką jest firma Makoma. Produkuje ona odzież z wysokiej jakości bawełny 100% pochodzącej ze znanej firmy Teofilów. Produkty marki cechuje atrakcyjna cena i nienaganne wykonanie. Projektanci marki Makoma stale podążają za modnymi światowymi trendami. Nadruki na produktach firmy Makoma wykonywane są bezpieczną metoda farb wodnych.

Produkty najlepszych polskich producentów znaleźć można na stronie sklepu dla niemowląt – abc-bobasa.pl.