Spotkanie z Szymonem Hołownią w Esperanto Cafe

Szkoła językowa Homeschool zaprasza na spotkanie z Szymonem Hołownią, na którym będzie można nie tylko dowiedzieć się, jak pomagać innym, ale także odpowiednio zmotywować się do działania!

Szymon Hołownia jest ekspertem w temacie działań charytatywnych, ponieważ założył i prowadzi dwie prężnie działające fundacje: Fundacja Kasisi i Dobra Fabryka.

Fundacje finansują działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejski szpital i ośrodek leczenia głodu w Ntamugendze w Dem. Rep. Konga, spółdzielnię rolniczą w Burkina Faso i szkołę zawodową w Senegalu. Szymon jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

A poza tym wszystkim Szymon Hołownia jest niezwykle ciekawym człowiekiem! To polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i w 2007 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad”, MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej.

Dzięki gościnności Esperanto Cafe spotkanie odbędzie się w ciepłej i przytulnej atmosferze.

Spotkanie poprowadzi Justyna Siniło-Kuczyńska, właścicielka szkoły językowej Homeschool, autorka bloga edukacyjnego Sweet Edu (www.sweetedu.pl) i… fanka Szymona.

Podczas wydarzenia będzie można kupić książki Szymona Hołowni, m. in. pozycję pt. “Jak robić dobrze”, poświęconą działalności charytatywnej. Książka to wyjątkowa, bo właśnie ona była inspiracją do zorganizowania tego spotkania.

Jeśli rozważasz zakup książek, to pamiętaj, aby zabrać ze sobą gotówkę (nie będzie możliwości opłaty kartą). Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na fundacje Kasisi i Dobra Fabryka.

Termin i miejsce:

Esperanto Cafe, ul. Rynek Kościuszki 10, Białystok
10.02.2018, sobota:

godz. 10.30 – 11.00 – zajmowanie miejsc, możliwość zakupu książek na stoisku i kawy w barze
godz. 11.00 – 12.00 – spotkanie z Szymonem Hołownią
godz. 12.00 – 12.30 – podpisywanie książek

Spotkanie otwarte.

Wstęp wolny.

Informacje i zdjęcie: http://bit.ly/2GfLoH2