SuperNowa Ty! Wydarzenie motywacyjne dla kobiet!

Sposobów na jesienną chandrę jest wiele. Każdy ma swój ulubiony. Jest jednak kilka, które niemal zawsze działają. To te, które motywują najbardziej. Pozytywne myślenie, otwarty umysł, zdrowie i uśmiech. Jak sprawić, żeby nadchodzące długie i zimne wieczory były pełne inspirujących przemyśleń, które dodadzą odwagi w spełnianiu marzeń?

Motywacja i dystans do siebie to istotne elementy, które rozwijają potencjał. Autorski projekt Barbary Lech SuperNowa Ty! to znakomita okazja do pobudzenia własnej motywacji, zmierzenia się ze słabościami i pobudzenia marzeń. Tym razem w Warszawie 17.12.2016 r. możesz dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, kim chcesz być i jak to zrobić w czasie, który masz. Niczym w powieści Karola Dickensa spotkasz się z trzema duchami: Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości. Potem sama zdecydujesz jaką drogą będziesz dalej kroczyła. Dumy, Lęku czy Zwyczajności.

Spotkanie składa się z trzech etapów poznania siebie: 1. Przeszłości 2. Tu i teraz 3. Przyszłości – czyli czasu na Supernową Ciebie! Warsztat dedykowany jest kobietom, które doświadczyły w swoim życiu kilku sukcesów, niepowodzeń, radości i rozczarowań. To spotkanie zmienia spojrzenie na świat. Przestań czekać, przestań zwlekać, zacznij działać już dziś!

 

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet, które chcą rozwinąć skrzydła i dostać solidnego, motywacyjnego kopniaka, są otwarte by poznać inne kobiety i być może nawiązać nowe kontakty. Czują, że stoją w miejscu lub wolno idą do przodu. Przyjdź i odkryj swoją moc! Czeka Cię dużo twórczej pracy i cenne nagrody. Spotkanie ma charakter coachingowy.

Agenda warsztatów:

10:15 – 10:30 – rejestracja gości

10:30 – 10:45 – powitanie gości

10:45 – 11:30 – spotkanie z Duchem Przeszłości

11:30 – 12:15 – spotkanie z Duchem Teraźniejszości

12:15 – 12:45 – przerwa networkingowa

12:45 – 19:00 – spotkanie z Duchem Przyszłości

13:00 – 13:30 – losowanie nagród

13:30 – 14:00 – networking

W cenie warsztatu książka autorstwa Barbary Lech „Motywator dietetyczny”.

Miejsce i data: Warszawa, 17.12.2016 r.

Do 10.12.2016 r. bilety w promocyjnej cenie.

NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ MIEJSCE NA TYM WYDARZENIU!

Barbara Lech: Life&Biznes Coach, specjalizuje się w coachingu wizerunku. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zdobywane w obszarach treningu osobistego, stylizacji i wizażu. Z powodzeniem porusza się w kręgach szeroko rozumianego rozwoju osobistego współtworząc wizerunek firm i jej pracowników. Jest pewna, że to jak się prezentujemy, mówi o nas bardzo wiele, dlatego pomaga w pełni wykorzystać potencjał wizerunku. Definiuje się jako „Artystyczny umysł ścisły.” Uwielbia wyzwania, pracę z ludźmi i pracę pod presją czasu. Potrafi świetnie zarządzać sobą i zespołem, z którym pracuje. Jest skupiona i zawsze osiąga zamierzone cele. Występując przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej swobodnie czuć się nawet przed tysiącami osób. W czasie prowadzenia szkoleń potrafi skupić na sobie uwagę uczestników, w sposób przystępny i interaktywny poprowadzić zajęcia tak, by wszyscy mogli przyswoić wiedzę z danego tematu. Pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. „Doceń swoje piękno” to motto, którym definiuje swoją pracę.

Więcej informacji na:  www.barbaralech.pl