VI edycja warsztatów w ramach Rozwojowni.

Przed nami szósta już edycja Rozwojowni, wydarzenia promującego aktywne metody przekazywania wiedzy oraz zdobywania umiejętności w obszarach związanych z rozwojem osobistym i nie tylko. Warsztaty zaplanowano na 21-22 marca.  

Organizatorami wydarzenia jest grupa niezależnych trenerów i coachów działających w Białymstoku. Łączy ich chęć wspierania tworzącej się w Białymstoku społeczności osób zainteresowanych rozwojem potencjału osobistego poprzez różnorodne metody aktywnego, czy wręcz interaktywnego, uczenia się w małych grupach.

Harmonogram warsztatów:

21.03.2014 g.18:00 -20:00

„Strategie Motywacyjne”

Na słowo MOTYWACJA składają się dwa słówka: Motyw i Akcja. Czyli aby podjąć jakieś określone działanie (AKCJĘ), należy mieć do tego MOTYWY. Czyli motyw jest przyczyną, a działanie skutkiem. Poznasz prawo przyczyny i sutku – zrozumiesz jak się możesz łatwiej motywować.

Każdy człowiek ma naturalne strategie motywacyjne, są sytuacje i zdarzenia, do których aż się „pali” i takie, do których zmotywować jest się ciężko. Z czego to wynika, jak myśli nasz mózg, że czasem nam się chce a czasem zupełnie nie.

Podczas szkolenia – Strategie Motywacyjne dowiesz się ja możesz świadomie kierować swoją motywacją.

 

Warsztat poprowadzi Lechosław Chaleckicertyfikowany coach i trener, trener praktyki NLP.
22.03.2014 g.10:00 -12:00

„Serce czy rozum – czyli fundamenty budowania relacji”

Co czuję? Gdzie ulokowane są moje emocje? Czy dbam o siebie w relacji z innymi?

Czy zadajesz sobie te pytania? Czym Ty się kierujesz nawiązując relacje – sercem czy rozumem?

W dzisiejszym świecie często zapominamy o sobie, nie mamy czasu przyjrzeć się swoim emocjom, skupić się na nas samych i relacjach z bliskimi nam osobami, wiele tym samym tracąc.

Uwaga zostanie skupiona na tym jak zbudować zadowalającą relację ze sobą oraz z innymi, aby owe relacje były trwałe i spójne z nami samymi, dające nam i innym radość i zadowolenie. Przyjrzymy się również sobie i temu, czym faktycznie kierujemy się w życiu budując relacje – rozsądkiem czy uczuciami. Spotkanie połączymy z treningiem uważności, podczas którego przekonasz się czy potrafisz poświęcić wystarczającą uwagę sobie oraz drugiemu człowiekowi.

Trener: Karolina Korol – Pure Mind Coach, Trener biznesu, Trener coachingu grupowego, Praktyk NLP, Radca Prawny, Anglistka.

 

22.03.2014 g. 13:00-15:00

„Mój stół”.
Spośród wszystkich stołów świata najważniejszy jest ten przy którym siedzisz.  Często jednak żyjemy bardzo  szybko nie mając czasu na refleksję:  Dlaczego właśnie taki jest  mój stół?  Z kim przy nim siedzisz? Z kim chciałbyś usiąść przy Twoim stole?  Te pozornie błahe pytania związane są z jakością Twojego życia.

Zapraszam kobiety i mężczyzn na arteterapeutyczny warsztaty  „ Mój stół” .

W trakcie warsztatów:

– znajdziesz czas dla siebie

– wykorzystasz ten czas na refleksję nad Twoim życiem

– znajdziesz odpowiedź na pytania – Czy i jaki mam wpływ ma to co się dzieje wokół mnie?

– będziesz marzyć, wspominać, pisać po stole i WYRAŻAĆ SIEBIE!

Trener: Urszula Arendt-Niczyporowicz – pedagog, instruktor arteterapii i terapii zajęciowej.

 

Data: 22-23 marca.

Miejsce: szkolenia w ramach Rozwojowni odbywać się będą na ul. Wł. Wysockiego 27 w Białymstoku.

Wstęp: udział w jednym szkoleniu 15 zł. Wejściówki do nabycia poprzez stronę www.rozwojownia.bialystok.pl