Zdradzamy, jakie korzyści gwarantują kulki gejszy i podpowiadamy, jak prawidłowo o nie dbać!

Mocne mięśnie dna miednicy gwarantują Ci szereg korzyści zdrowotnych, jednocześnie pozytywnie wpływając na Twoje życie seksualne. Jeśli nie wiesz, jak skutecznie je ćwiczyć, poznaj możliwości, jakie gwarantują kulki gejszy i sprawdź, jak prawidłowo je aplikować.

Zalety systematycznego stosowania kulek gejszy

Trening czyni mistrza – także w przypadku ćwiczeń mięśni dna miednicy. Warto je wzmacniać w przemyślany sposób. Jakie korzyści przynosi systematyczne stosowanie kulek gejszy i jak prawidłowo je aplikować?

– Kulki waginalne to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą urozmaicić swoje dotychczasowe życie seksualne. Regularne korzystanie z gadżetu erotycznego nie tylko potęguje doznania w trakcie stosunku, ale także skutecznie pobudza zmysły;

– Regularny trening z wykorzystaniem kulek waginalnych to doskonały sposób na skuteczne wzmocnienie mięśni dna miednicy, czyli mięśni Kegla. Mocne mięśnie zapobiegają z kolei wypadaniu macicy;

– Zmagasz się ze wstydliwym problemem nietrzymania moczu?  Korzystając regularnie z kulek gejszy, pozbędziesz się przykrych dolegliwości;

– Odpowiednio wyćwiczone mięśnie Kegla to także szansa na łatwiejszy poród. Warto jednak pamiętać, że w okresie ciąży stosowanie gadżetu erotycznego nie jest wskazane i zdecydowanie należy tego unikać;

Kulki waginalne mają jeszcze jedną, istotną zaletę – trenując z ich wykorzystaniem, możesz ćwiczyć, wykonując zwykłe, domowe czynności!

Prawidłowa aplikacja to maksimum korzyści!

Aplikacja kulek waginalnych jest naprawdę prosta. Jeśli w trakcie miesiączki korzystasz z tamponów, tym bardziej nie powinna sprawić Ci trudności – możesz zrobić to w taki sam sposób! Masz problem z komfortowym umieszczeniem kulek gejszy w pochwie? Skorzystaj z lubrykantu na bazie wody, który zdecydowanie ułatwi włożenie gadżetu w głąb ciała. Pamiętaj, że dolna krawędź kulek waginalnych powinna znajdować się co najmniej 2 cm od wejścia pochwy.

Zachowaj higienę!

Systematyczne stosowanie kulek waginalnych, jeśli ma być przyjemne i bezpieczne, wymaga zachowania zasad higieny. Kulki należy koniecznie regularnie czyścić, wykorzystując w tym celu ciepłą wodę, mydło antybakteryjne albo preparat dedykowany gadżetom erotycznym. Możesz wykorzystać także płyn do higieny intymnej. Ważne, by usunąć wszystkie zanieczyszczenia i dokładnie osuszyć kulki gejszy.

Gadżety erotyczne warto przechowywać w odpowiednich opakowaniach, chroniących przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Dla jeszcze większej higieny i własnego komfortu myj kulki przed każdą aplikacją i bezpośrednio po ich wyjęciu.