Luty z Kinem Kobiet #KONKURS

4 lutego rozpoczyna się  w białostockich kinach Helios, tydzień cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczycie film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania dwa  podwójne zaproszenia na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru
W tym roku w karnawale króluje moda lat 70-tych. Zatem przyjdź w stroju z PRL-u! Mile widziane garsonki z poduszkami na ramionach, fryzura „na mokrą włoszkę”, poliester…

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

Seanse w terminach:

04.02. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

06.02. (środa)godz. 18.30 – Helios Galeria Galeria Jurowiecka

07.02. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Atrium Biała

Ceny biletów: 25 zł

 

O filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

KONKURS
Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Kino Kobiet:  Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – luty 2019!
Wygrywa pierwsze i trzecie prawidłowe zgłoszenie! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 05.02.2019 godz. 17:00.

Wyniki ogłosimy przed 18-tą tego samego dnia!

Konkurs wyłącznie dla pań!