Grudzień z Kinem Kobiet #KONKURS

Kina Helios w Białymstoku zapraszają na ostatni – w tym roku – pokaz z cyklu Kino Kobiet z filmem Klub cudownych kobiet. Motywem wieczoru będą czarne sukienki w kwiaty, a przed seansem nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami. Dobra zabawa – tylko w damskim gronie – gwarantowana. Początek w środę (13 grudnia) o godz. 18:00.   

Jak co miesiąc kina Helios organizują wieczór filmowy specjalnie dla Pań. W grudniu w ramach Kina Kobiet będzie można zobaczyć podnoszącą na duchu komedię o tym, że prawdziwe cuda zdarzają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Klub cudownych kobiet to historia trzech pokoleń bliskich sobie przyjaciółek z Ballygar, Lily (Maggie Smith), Eileen (Kathy Bates) i Dolly (Agnes O’Casey), rozgrywająca się w 1967 roku. Kobiety mają wspólne i kuszące marzenie: wygrać pielgrzymkę do świętego francuskiego miasta Lourdes, miejsca cudów, które co roku przyciąga miliony turystów. Kiedy pojawia się szansa na wygraną, chętnie z niej korzystają. Jednak tuż przed wyjazdem ich stara znajoma Chrissie (Laura Linney) przyjeżdża na pogrzeb swojej matki, co burzy ich dobry nastrój i plany. Znana jest ze swojego przepychu i wyrachowania, a kiedy kobiety mają swój upragniony bilet na podróż, podczas poszukiwania cudu otwierają się stare rany i następuje konfrontacja z przeszłością.

Nieodłączoną częścią Kina Kobiet są konkursy, zabawne wyzwania  poprzedzające seans czy  nowinki zdrowotno-kosmetyczne, z którymi Panie mogą zapoznać się na holu kin. Co miesiąc na przybyłe widzki czekają  też liczne nagrody do wygrania. W grudniu są to między inny: zaproszenia do restauracji, vouchery na zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące do renomowanych gabinetów beauty i SPA,  biżuteria, zestawy kosmetyków, puzzle, bony na lekcje języka francuskiego lub włoskiego czy świąteczne dekoracje.

Dodatkowo wśród atrakcji  między innymi w Helios Jurowiecka  będzie można  spróbować  świątecznego  poczęstunku przygotowanego przez restaurację Ququłka oraz Hotel Ibis Styles.  W Helosie w Galerii Alfa na Panie czeka fotobudka 360 stopni, dzięki której będzie można nagrać pamiątkowy film.

Na jaką stylizację warto postawić tego wieczoru? Zdecydowanie na czarne sukienki w kwiaty, to bowiem motyw grudniowego Kina Kobiet.

 

KONKURS

Zgarnij od nas dwuosobowe zaproszenie na Kino Kobiet do kina Helios Biała na seans wyjątkowo o godz.. 18:30.
Napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj tytuł filmu oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – grudzień 2023.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 3.  Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia do godz. 14:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.