„Sny wędrownych ptaków” #KONKURS

W najbliższą środę, 13 lutego, w ramach cyklu Kino Konesera zobaczycie film pt. „Sny wędrownych ptaków”. Seans w kinie Helios Alfa rozpocznie się o godzinie 18:30.

Zachwycająca wizualnie opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykami, powiązana z historią rdzennej społeczności Indian Wayúu.

Film „Sny wędrownych ptaków” będzie można zobaczyć 13 lutego o godz. 18.30 w ramach cyklu Kino Konesera w Kinie Helios w Galerii Alfa.

Kino Konesera to propozycja dla tych widzów, którzy lubią niebanalną fabułę, i tytuły które nie koniecznie osadzone są w kinowym mainstreamie. Wyświetlane historie mają poruszyć widza i wzbogacić go o nowe wartości i przeżycia

Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

„Sny wędrownych ptaków” to film opowiadający o początkach i rozwoju biznesu narkotykowego w Kolumbii.  Fabuła jest rozciągniętą na kilkanaście lat sagą rodzinno-kryminalną w klimatach filmów a’la „Ojciec chrzestny”.

„Sny wędrownych ptaków”  – od lat: 15, czas trwania: 125 min.

Opis filmu: Zachwycająca wizualnie opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykami, powiązana z historią rdzennej społeczności Indian Wayúu. Chciwość, rywalizacja między gangami, namiętność i honor – to one stawiają pod znakiem zapytania tradycyjne wartości przekazane przez przodków. Film był pokazywany w sekcji Quinzaine des Réalisateurs w Cannes..

Data i miejsce: 13 lutego g. 18.30 Kino Helios Galeria Alfa.

 

KONKURS

Do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na Kino Konesera w środę 13 lutego w Białymstoku

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) prześlą nam wiadomość z tytułem: “Newsletter – KINO KONESERA- 13 lutego”

b) w treści podadzą imię  i nazwisko reżysera ww. filmu a także napiszą dlaczego chcieliby wybrać się na ten seans.

Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi!

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Wyniki podamy 12 lutego o godz. 9:00.