Białostockie blogerki w czołówce konkursu Blog Roku 2014

Białostockie blogerki, Judyta Kokoszkiewicz (zudit.pl), Sylwia Borowska-Szerszun i Marta Borowska (ksiazkimojejsiostry.blox.pl), Agnieszka Dzieniszewska (buuba.pl)  oraz Marlena Wróblewska (makoweczki.pl), znalazły się w ścisłej czołówce konkursu i mają szansę na zdobycie tytułu Bloga Roku 2014!

Blogi znalazły się wśród 10 najwyżej ocenionych blogów w swoich kategoriach. Teraz zostaną ocenione przez jurorów i mają szansę znaleźć się w finałowych trójkach, z których wyłoniony zostanie zwycięzca kategorii i Bloga Roku 2014.

Zakończył się już etap głosowania sms-owego czytelników. Teraz do pracy zabiorą się jurorzy.

zudit.pl – kategoria „Lifestyle”, jurorka Dorota Gardias, 5. miejsce i 533 głosy w głosowaniu SMS internautów.

ksiazkimojejsiostry.blox.pl – kategoria „Literackie i kulturalne”, juror Tomasz Raczek, 3. miejsce i 325 głosów w głosowaniu SMS internautów.

buuba.pl – kategoria „blogi parentingowe”, jurorka Edyta Jungowska,  2. miejsce w głosowaniu internautów i 641 głosów.

makoweczki.pl – kategoria „blogi parentingowe”, jurorka Edyta Jungowska, 3. miejsce i 629 głosów w głosowaniu SMS internautów.

Lista blogów i tekstów nominowanych przez Jurorów zostanie przedstawiona 23 lutego 2015 roku.

3 marca 2015, w trakcie trwania Gali wieńczącej Konkurs, ogłoszeni zostaną zdobywca tytułu Blog Roku 2014, zdobywcy tytułów Blog Roku 2014 w poszczególnych kategoriach tematycznych, zdobywcy Wyróżnień Głównych, Bloga Blogerów oraz zwycięski tekst w kategorii Tekst Roku.

Życzymy dziewczynom powodzenia!