Dyżur Coacha – porozmawiaj z naszym ekspertem, Moniką Kliber osobiście

Coaching, mimo że już coraz bardziej rozpoznawalny jako metoda rozwijania osobistej efektywności, wciąż myli się z terapią, szkoleniem czy wystąpieniem motywacyjnym. Wiele osób nadal nie zna podstaw jego działania i nie docenia skuteczności.

Inicjatywa Dyżur Coacha,  ma na celu budowanie świadomości w obszarze tego czym jest profesjonalny coaching jako metoda wspierania zmiany, uwalniania potencjału, realizacji celów.

Podczas półgodzinnej bezpłatnej konsultacji możesz:

  • zadać pytania dot. coachingu jako metody, jego wartości, narzędzi pracy, procesu czy innych.
  • poznać i porozmawiać z coachem praktykiem, dowiedzieć się więcej o jego pracy w tym zawodzie,
  • sprawdzić czy jest to metoda do pracy nad Twoim celem bądź problemem.

Będę czekać na Ciebie na skypie w każdy wtorek, między godziną 10.00-11.30.

Obowiązują zapisy na konsultacje pod adresem: kontakt@monikakliber.com.

W temacie maila podaj: „dyżur coacha”, proponowaną datę (zawsze wtorek) i czekaj na informację zwrotną z propozycją wolnej godziny.

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi wolnymi godzinami dyżuru śledź profil na fb:

www.facebook.com/MonikaKliberCOM/

Nasz Ekspert

www: www.monikakliber.com
Certyfikowany trener rozwoju osobistego i coach, propagator work-life balans i life integrity. Prywatnie mama Hani i żona męża :) Ponad 10 lat współpracuje z ludźmi w drodze ich rozwoju osobistego. Interesuje ją holistyczne podejście do rozwoju człowieka, czyli zwrócenie uwagi na rozwój umysłowy, emocjonalny, fizyczny i duchowy. Wspiera szkoleniowo i coachingowo osoby prywatne oraz organizacje w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie. Autorka ebooka "Balans i równowaga w życiu. Trzy sposoby myślenia, które Cię do nich przybliżą", programu rozwojowego PROJEKT BALANS™ oraz coachingowego Balance coaching™.