Filmowy sylwester w kinach Helios!

Tradycyjnie sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie. 31 grudnia w Kinie Helios w Galerii Alfa i Jurowiecka w Białymstoku, odbędą się wyjątkowe pokazy znakomitych produkcji prezentowanych przedpremierowo, w aż dwóch zestawach do wyboru!

Filmowy sylwester to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej, że na kinomanów czekają fantastyczne nowości! Pierwsza propozycja – zestaw 1 – zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. W doskonały nastrój wprowadzą Jennifer Lopez i Josh Duhamel, a także ich weselni goście w filmie „WYSTRZAŁOWE WESELE”. Po przerwie, na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą Jason Statham, Aubrey Plaza oraz Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchie „GRA FORTUNY”.

Drugi wariant stworzono z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział w nim zapowiedzieli Paulina Gałązka, Miron Jagniewski oraz Magdalena Lamparska i Jan Frycz, którzy wystąpią w filmie „NA TWOIM MIEJSCU”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie porywającej komedii kryminalnej „NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI”, w których wcielą się Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

Sylwester w kinie to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:45, a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają rok 2023 lampką szampana. Bilety do nabycia w kinowych kasach, w aplikacji mobilnej lub na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwester22.