Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny! #KONKURS


fot. Agencja Pan Koncert

Już 22 marca, w Operze i Filharmonii Podlaskiej (sala przy Podleśnej) odbędzie się interaktywne balonowe widowisku dla dzieci. To międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy!

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

 

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

 

Data i miejsce:

22 marca 2020, godz. 13:00, czas trwania: ok.60 minut

Opera i Filharmonia Podlaska, Sala przy Podleśnej

Więcej na: https://pankoncert.pl/balonoweshow

 

KONKURS
Zgarnij od nas jeden z 4 biletów na Funny Ball Show.
Napisz do nas maila (adres: konkurs@kobiecybialystok.pl) z odpowiedzią na pytanie:

Gdzie w Białymstoku odbędzie się Funny Ball Show?

Podaj także swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Funny Ball Show.

Wygrywają prawidłowe zgłoszenia w kolejności: 1, 2, 5, 4! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 8.02.2020 godz. 12:00.

Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej!