Jesteś numerologiczną jedynką? Poznaj swoje słabe i mocne strony!


Zdjęcie pochodzi z picjumbo.com

W numerologii występuje dziewięć wibracji głównych. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej pierwszej z nich. Jakie cechy charakteru reprezentują numerologiczne jedynki? Jakie są ich mocne i słabe strony? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

1 numerologia: początek wszystkiego

Jednym z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w numerologii jest tzw. portret numerologiczny. Tworzy się go między innymi na podstawie daty urodzenia, która pozwala obliczyć tzw. wibrację główną oraz podwibracje. Energie drzemiące w tych liczbach odzwierciedlają życiową misję osoby portretowanej i mówią sporo o jej charakterze oraz potencjałach. Wiedz w tym zakresie może okazać się pomocna w budowaniu lepszych relacji z innymi ludźmi oraz otaczającym światem. Jeśli chodzi o 1 numerologia przypisuje jej wyjątkowe znaczenie, bowiem symbolizuje ona początek wszystkiego. Jedynka zdominowana jest przez energetyczny wpływ Słońca z którego czerpie niespożytą energię. Osoby wibrujące w wibracji głównej numer 1 uważane są za kompetentne i uczciwe. Z drugiej jednak strony mogą wykazywać skłonności apodyktyczne, autorytarne i narcystyczne.

Doskonałość i sukces: 1 numerologia

Numerologicznym jedynkom nie brakuje pewności siebie. Osoby z taką wibracją główną wykazują się też dużą ambicją i doskonale sprawdzają się jako przewodnicy grupy. To ludzie, którzy nie potrzebują zewnętrznej zachęty do działania, zwłaszcza gdy zabierają się za projekty, które je fascynują. Jedynki są szczere i pracowite i z niezwykłym oddaniem pracują nad osiągnięciem swoich celów. Jeśli coś sobie zaplanują, konsekwentnie do tego dążą, a ewentualne przeszkody pojawiające się na drodze do obranego celu omijają bez trudu i utraty zapału. Swoją wytrwałością i energią mogłyby obdzielić kilka osób. Dzięki tym cechom bardzo często swoje pomysły zamieniają w rzeczywistość i rzadko co jest w stanie spowodować zmianę raz obranego przez jedynki kursu.

Pewność siebie i siła woli

Świadome swoich cech jedynki mają tendencję do stawiania się w pozycji lidera, przejmowania inicjatywy oraz kierowania wydarzeniami. Potrafią szybko podejmować decyzje, bez konieczności szukania wsparcia i pomocy u innych. Jedynki uwielbiają ciągłe zmiany, dlatego nieustannie poszukują nowych wrażeń, a stagnację traktują często jako życiową porażkę. Uwielbiają być częścią świata i robić w życiu postępy w najróżniejszych dziedzinach. Jednak zagrożeniem dla nich może być nadmierna duma, a pojawiające się od czasu do czasu skłonności do egocentryzmu, arogancji oraz cynizmu. Już dzisiaj sprawdź, jaką wibracją główną jesteś i poznaj cechy swojego charakteru. Tworzenia portretu numerologicznego można nauczyć się choćby w Szkole Numerologii Olgi N Stępińskiej – szkolanumerologii.pl.